Manažér predaja

HRANIPEX a.s.

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
júl-august
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 + bonusy za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokiaľ ste aktívny, veľmi dobre hovoriaci anglicky, tak pokračujte v čítaní.
Vašou pracovnou náplňou bude kompletná starostlivosť o zákazníkov z prideleného regiónu, zvládnutie obchodnej stratégie a taktiky, na základe detailnej znalosti celého sortimentu spoločnosti a jej cieľov, dohľad na d plnením zákaziek, riešenie prípadných reklamácií, znalosť trhu, priebežné vyhodnocovanie výsledkov, analýza predaja a ďalšie súvisiace činnosti.

Ponúkame služobný automobil, mobilný telefón, prácu v stabilnej a expandujúcej spoločnosti s príjemným kolektívom, moderné pracovné prostredie, ďalšie zaujímavé benefity a v neposlednom rade i osobný a profesionálny rast v rámci danej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme SŠ (prípade VŠ) vzdelanie, veľké pracovné nasadenie, samostatnosť, spoľahlivosť, dynamickosť, flexibilitu a iniciatívny prístup. Výborná znalosť práce s PC považujeme za samozrejmosť, tak ako aj schopnosť osobného jednania a vystupovania na vysokej úrovni. Skúsenosti z oblasti nábytkárskeho priemyslu sú vítané. Výhodou je aj znalosť ďalšieho cudzieho jazyka. Zaujala Vás naša ponuka a páčilo by sa Vám s nami pracovať? Pokiaľ áno, dajte nám osebe vedieť na nižšie uvedený kontakt.

Obchodná spoločnosť - distribútor nábytkových hrán.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Ulica priemyselná 1958/7
038 52 Sučany
ID: 3417125   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 + bonusy za predaj