Samostatný smenový kuchár

HRADNÁ HVIEZDA s. r. o.

Miesto práce
Hrad, Bratislava
Termín nástupu
1.8.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Varenie, starostivosť o tovar a zariadenie kuchyne

Nadpriemerné finančné ohodnotenie: slušný plat - viac informácií pri osobnom pohovore, denné odmeny, mesačné odmeny, koncoročná odmena/trinásty plat, zabezpečené zastupovanie pri čerpaní dovoleniek.
Zabezpečené parkovanie v podzemnej garáži.
Korektné jednanie - 100% dodržiavanie dohôd. Nevaríme obedové menu.
Slušné pracovné prostredie / exkluzívna lokalita na hrade / výborný kolektív, dlhý krátky týždeň.

Možnosť profesného rastu a kariérneho postupu / vedúci smeny, zástupca šéfkuchára, šéfkuchár, spolumajiteľ...v rámci vznikajúcej siete /

Prosíme zaslať meilom stručný profesný životopis, vhodných kandidátov budeme kontaktovať do 24 hodín.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť a serióznosť

Restaurant Riviera sa nachádza v Bratislave, v Karlovej Vsi, v ktorej sa pripravujú a servírujú jedlá slovenskej, českej a maďarskej kuchyne s ambíciou pôsobenia na úrovni vyššieho gastronomického štandardu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3709668  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500