Čašník/čašníčka

HRADNÁ HVIEZDA s. r. o.

Miesto práce
Námestie Alexandra Dubčeka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4eur/hod + percentá z tržby denne + tringelty, odmena za každú akciu, príplatok za prácu v noci + koncoročná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí od privítania a usadenia po zúčtovanie, starostlivosť o čistotu a poriadok v bare a na rajóne.

Istota že výplata bude včas a v správnej výške. Z pohľadu CELKOVÉHO finančného príjmu je to vysoko nad bratislavským priemerom. Práca v príjemnom kolektíve v dobre fungujúcom podniku, nízky stresový faktor. Vaši budúci kolegovia patria k najlepším v obore, sú tu dlho, sú tu spokojní, budete aj Vy. Sme tretia najlepšia reštaurácia v Bratislave, pomôžte nám postúpiť ešte vyššie a zarobíte pritom veľa peňazí :)

Pošlite životopis e-mailom alebo volať, dohodneme osobný pohovor, platenú skúšku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Spoločné stravovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Serióznosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, čestnosť, tímový hráč, upravený vzhľa, príjemné vystupovanie

Reštaurácia HRADNÁ HVIEZDA nachádzajúca sa na bratislavskom hrade - moderná slovenská kuchyňa s ambíciou pôsobenia na úrovni vyššieho gastronomického štandardu. Organizujeme množstvo akcií - firemných, rodinných osláv a svadieb, a'la carte klientela je väčšinou zahraničná

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HRADNÁ HVIEZDA s.r.o.
Javorinská 1800/23
81103 Bratislava
ID: 3389076   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4eur/hod + percentá z tržby denne + tringelty, odmena za každú akciu, príplatok za prácu v noci + koncoročná odmena.