Servisný a montážny technik

HR Support

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dávame Vám možnosť realizovať sa v perspektívnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti priemyselnej bezpečnosti.

Čo všetko budete mať na práci:

1. Inštaláciu káblových rozvodov
2. Nastavovanie/oživovanie systémov
3. Byť v pohotovosti pre prípad potreby rýchleho zásahu u našich zákazníkov

Ide o jednozmennú prácu 7-16, prevažne regionálneho charakteru. Pri mimoregionálnych zákazkách je nutnosť absolvovať 2-3 dňové výjazdy cca 4 -5x/rok. Po zaškolení a skúšobnej dobe je zamestnanec pridelený do pohotovosti (cca 2x/mesiac, aj počas víkendov).

- motivujúci odmeňovací systém, 13. plat, pohotovostné príplatky
- odborné školenia a vzdelávanie
- fajn pracovné prostredie aj kolektív
- stabilná, perspektívna spoločnosť v regióne Liptov

Ďakujeme za zaslané reakcie a CV. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov o zamestnanie, ktorí spĺňajú kritériá job inzercie.

Súčasne kandidát berie na vedomie, že jeho osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Naša spoločnosť pristupuje s plnou vážnosťou k ochrane osobných údajov. Na webovej stránke https://hrsupport.sk/zasady-ochrany-osobnych-udajov.pdf sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2020 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Klient sa zaoberá poradenstvom, projekciou, montážou a servisom systémov v oblasti elektrických a mechanických bezpečnostných technológií, inteligentnej elektroinštalácie, vstupných a kontrolných systémov a štruktúrovaných kabelážnych systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika/odbor slaboprúd

Vodičský preukaz

B

• osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika §21/§22/§23
• technická zručnosť
• manuálna zdatnosť
• samostatnosť
• zodpovednosť
• všetko ostatné naviac bude veľké PLUS

Vy viete akú prácu potrebujete, my vieme ako ju získať. Nie je to žiadna mágia, ale výsledok dlhodobej a systematickej stratégie.

Sme tandem, ktorý sa rozhodol spojiť sily, využiť skúsenosti a robiť personalistiku inak – ľudskejšie.
Robíme veci po svojom a vkladáme do nich tak rozum ako aj srdce. Urobíme všetko preto, aby sme náš talent využili k Vašej spokojnosti.

Nechajte to na nás. Máme vášeň pre prácu, ktorú robíme, a pre služby, ktoré poskytujeme.

Adresa spoločnosti

Andrea Machajová ANDR
Hlavná 249/209
032 02 Závažná Poruba

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Kňavová
Tel.: +421903437556
E-mail: poslať životopis
ID: 3993846  Dátum zverejnenia: 30.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac