Referent / Referentka predaja

HR Support

Miesto práce
Liptovský Mikuláš, Ul. 1. mája, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 000 EUR/mesiacFinálna odmena sa bude odvíjať od skúseností, zručností, a nakoniec, aj Vášho úspechu. Viac o odmeňovacom systéme sa dozviete na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta z oblasti veľkoobchodného predaja techniky ponúkame príležitosť stať sa členom rodinného biznisu...
Nie je nutné byť odborníkom na všetko, práca je vhodná tak pre ženy ako i mužov, stačí ak viete:

» aktívne a samostatne predávať tovar na predajni, predvádzať jeho funkčnosť a informovať o aktuálnej ponuke
» poskytnúť zákazníkom rozumné a spoľahlivé rady ohľadom tovaru a služieb
» empaticky komunikovať, získavať a udržiavať zákazníkov
» zabezpečiť príjem, skladovanie a manipuláciu tovaru v predajni
» pripraviť podklady na uzatváranie objednávok a spracovávanie podkladov pre reklamačné konanie
» prebrať zodpovednosť za formálnu a vecnú správnosť vystavených dokladov
» že vo svete rýchlo sa meniacich trendov je veľmi dôležité neustále odborne rásť a vzdelávať sa

Prostredie rodinnej firmy s individuálnym prístupom ku svojim zamestnancom
Priestor pre vlastný prínos a sebarealizáciu
Získanie praktických skúseností, ktoré Vám nikto nevezme
Účasť na pravidelných odborných školeniach

Ďakujeme za zaslané reakcie a CV. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov o zamestnanie, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Súčasne kandidát berie na vedomie, že jeho osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Naša spoločnosť pristupuje s plnou vážnosťou k ochrane osobných údajov. Na webovej stránke https://hrsupport.sk/zasady-ochrany-osobnych-udajov.pdf sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je úspešná regionálna spoločnosť v oblasti predaja a servisu náhradných dielov pre poľnohospodársku, lesnú a komunálnu techniku.
Zárukou jej úspechu sú profesionálne vyškolení servisní technici, moderné technické vybavenie pojazdných a stacionárnych dielní, skladové zásoby náhradných dielov, atď...
S pribúdajúcim množstvom nových spokojných zákazníkov rozširuje spoločnosť prevádzku o novú maloobchodnú predajňu, ktorá otvára priestor pre nové pracovné pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Prozákaznícky prístup
Technické myslenie
Kultivovaný slovný prejav
Pružnosť v myslení
Samostatný a zodpovedný prístup k práci

Vy viete akú prácu potrebujete, my vieme ako ju získať. Nie je to žiadna mágia, ale výsledok dlhodobej a systematickej stratégie.

Sme tandem, ktorý sa rozhodol spojiť sily, využiť skúsenosti a robiť personalistiku inak – ľudskejšie.
Robíme veci po svojom a vkladáme do nich tak rozum ako aj srdce. Urobíme všetko preto, aby sme náš talent využili k Vašej spokojnosti.

Nechajte to na nás. Máme vášeň pre prácu, ktorú robíme, a pre služby, ktoré poskytujeme.
ID: 3908398  Dátum zverejnenia: 9.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac