Reagujte bez životopisu

Pracovník vo výrobe s možnosťou postupu na Teamleadra v zaujímavej spoločnosti v Nitre ( vhodné pre mužov aj ženy )

HR Style s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď
1 143 - 1 450 EUR/mesiacOperátor - 1 450€ / mesiac ( v priemere 8,80€ / hod ) Team leader - 1 700€ / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kontrola kvality výrobkov

• nakladanie a vykladanie vylisovaných komponentov na robotickú linku (jedná sa o diely z hliníka a ocele)

• zaznamenávanie údajov

• práca je vhodná pre mužov aj ženy

• práca na 3 zmeny

• pre kandidáta so skúsenosťami možnosť postupu/ nástupu na pozíciu Team leader

• práca na trvalý pracovný pomer priamo v kmeňovom stave spoločnosti

• mesačný výkonnostný bonus

• 13. a 14 plat

• príspevok na dochádzanie

• príplatok za prácu v noci a nadčas nad rámec zákona

• finančný príspevok na stravovanie

• príspevok od zamestnávateľa na DDS

• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami

• stabilná práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou

• pracovná zmluva na dobu neurčitú

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- práca v stoji

Ponúkame služby v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej republiky.

Záleží nám na kvalite, a preto sa snažíme kandidátov spoznať a poradiť správny výber pracovnej pozície. Pre klientov zabezpečujeme správnych ľudí pre technické pozície, pozície do výroby, administratívy, či manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4738747  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 143 EUR/mesiac