Reagujte bez životopisu

Práca v perspektívnej spoločnosti v potravinárskej výrobe a sklade do kmeňa alebo na živnosť

HR Style s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
11 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sklad:
príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu
- nakládky/ vykládky
- práca s paletovým vozíkom a skenerom (picker)
- dodržiavanie príkazov nadriadeného
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- práca vhodná pre mužov i ženy
- práca v chladenom sklade (picker)

Vodič VZV - Živnosť 10€/hod + 1€/hod výkonnostná zložka
- TPP priemerná mzda 1700€

Picker - Živnosť 9€/hod + 1€/hod výkonnostná zložka
- TPP priemerná mzda 1600€

Výroba:
- čistenie, sterilizácia a sanitácia strojných zariadení a ich obsluha pri plnení produktov
- zabezpečenie obalového materiálu pre výrobný proces
- dodržiavanie a vedenie potrebných záznamov
- nepretržitá kontrola produktov počas výrobného procesu
- komunikácia a operatívne riešenie plynulej prípravy produktu v priebehu výroby
- zodpovednosť za kvalitu výrobkov, dodržiavanie pracovných postupov a zásad BOZP

Strojník/Operátor - Živnosť 9,0€/hod + 1€/hod výkonnostná zložka

Strojník/kartonovač - Živnosť 8,50€/hod + 1€/hod výkonnostná zložka
- TPP priemerná mzda 1500€

Operátor - živnosť 10,0€/hod + 1€/hod výkonnostná zložka
- TPP priemerná mzda 1800€

- bonusy za výkon
- pri TPP - 13. a 14. plat
- mesačné prémie do 15%
- nástupný bonus 600€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou potravín

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

logistika, potravinárska výroba

Počet rokov praxe

1

Sklad:
- SŠ vzdelanie
- manuálne a technicky zručný
- prax so skenerom výhodou (nie podmienkou)
- vodič VZV - platný preukaz a prax aspoň 1 rok
- ochota pracovať na zmeny (12 hod. - denná, nočná)

Výroba:
- technické myslenie
- schopnosť organizácie práce
- prax s prácou v potravinárstve alebo FMCG - výhodou
- znalosť práce so strojnými zariadeniami a ich nastavovaním - výhodou
- práca je vhodná aj pre absolventa

Ponúkame služby v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej republiky.

Záleží nám na kvalite, a preto sa snažíme kandidátov spoznať a poradiť správny výber pracovnej pozície. Pre klientov zabezpečujeme správnych ľudí pre technické pozície, pozície do výroby, administratívy, či manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4687819  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 11 EUR/hod.