Pracovník s VZV na 2-3 zmeny

HR Style s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacBonusy, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

presúvanie tovaru v rámci skladu
• vykladanie a nakladanie tovaru z/do kamiónov
nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti
- práca možná na 2-3 zmeny
- práca na TPP
- stravné lístky
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- stabilné pracovné miesto
- Práca na VZV

mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
• jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
30€ príspevok na dochádzanie
pracovná zmluva na dobu neurčitú

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou komponentov z kovu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zodpovedný prístup k práci
Skúsenosti na VZV vozíku
Samostatnosť

Ponúkame služby v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej republiky.

Záleží nám na kvalite, a preto sa snažíme kandidátov spoznať a poradiť správny výber pracovnej pozície. Pre klientov zabezpečujeme správnych ľudí pre technické pozície, pozície do výroby, administratívy, či manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4432711  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac