Gazdiná do domácnosti

HR Elements s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvládate domáce práce ľavou zadnou, máte pozitívny vzťah k deťom, skúsenosť s ich opatrovaním a výborné organizačné schopnosti? Ak áno, hľadáme práve Vás!

Do slušnej a príjemnej rodiny hľadáme gazdinú a opatrovateľku detí, kde Vašou úlohou bude:
* celková starostlivosť o domácnosť a udržiavanie jej chodu
* upratovanie, pranie, žehlenie, nosenie vecí do čistiarne a ich vyzdvihnutie a pod.
* starostlivosť o deti (2roky a 7rokov) v poobedňajších hodinách alebo večer v prípade potreby a dohody so zamestnávateľom

* príjemné pracovné (domáce) prostredie
* nadčasy preplácané bez problémov
* flexibilita

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky klienta. Za pochopenie ďakujeme.
Ku Vašej žiadosti (email, list) prosím priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení:
Týmto udeľujem súhlas spoločnosti HR Life s.r.o., IČO: 51 124 114, Werferova 1, 040 11 Košice (ďalej len „HR Life“) so spracovaním, správou a uchovávaním mojich osobných údajov, ktoré som poskytol/poskytla vo svojom životopise, žiadosti o zamestnanie, prípadne v iných dokumentoch za účelom sprostredkovania vhodného zamestnania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Zároveň súhlasím s poskytnutím mojich osobných údajov tretím stranám, t.j. potenciálny zamestnávateľ v prípade zaradenia do výberového konania.Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov alebo v prípade, ak poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, najneskôr uplynutím 5 rokov od poslednej aktualizácie.Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú správne, úplné a aktuálne. Spoločnosť HR Life ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je slušná a príjemná rodina.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosť s obdobnou pozíciou, je zodpovedný, časovo flexibilný a má príjemné vystupovanie.

Dynamická a flexibilná personálna spoločnosť s vyše 15 ročnými skúsenosťami z oblasti HR, kde je naším cieľom nájsť prienik medzi požiadavkami klienta na jednej strane a očakávaniami kandidáta na strane druhej.

Našim klientom poskytujeme široké spektrum personálnych služieb, kde kladieme doraz predovšetkým na kvalitu, rýchlosť, lojálnosť a individuálny prístup.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3761753  Dátum zverejnenia: 12.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac1000