Можливість для людей з України

Práca v Snine - Dispečer/elektrikár

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Snina mesto, Snina
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacplus príplatky, bonusy, odmeny. Práca je v nepretržitom pracovnom režime, 12 hodinové pracovné zmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o elektrotechnické zariadenia, ich pravidelná údržba a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti - vysoké napätie a nízke napätie, všetkých objektov v správe spoločnosti
• vykonávanie pravidelnej kontroly zariadení podľa kontrolného plánu, kontrola elektrozariadení, elektromotorov, elektrorozvádzačov atď.
• zodpovednosť za dosahovanie plánovanej kvality opráv a za dodržiavanie bezpečnostných predpisov
• vykonávanie preventívnych prehliadok energetických zariadení
• vykonávanie servisných a pomocných prác na ostatných technologických zariadeniach podľa pokynov nadriadeného
• riešenie väčších porúch v spolupráci s nadriadeným
• zabezpečovanie potrebných elektromontážnych prác podľa pokynov nadriadeného
• vedenie technickej a prevádzkovej dokumentácie - pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov
• vykonávanie opráv a odstraňovanie porúch na strojoch a zariadeniach
• oboznamovať sa so stavom prevádzky
• skontrolovať všetky elektrické pohony (chod, teploty ložísk, hlučnosť, vibrácie), ktoré sú v prevádzke

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Výroba a rozvod tepla, výroba, dodávka a distribúcia elektrickej energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektro

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

technická zručnosť, samostatnosť, ochota pracovať s vysokým napätím, ochota zvyšovať si kvalifikáciu. Požadujeme osvedčenie podľa § 21 elektrotechnickej vyhlášky

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4495892  Dátum zverejnenia: 6.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac