Manažér predaja finančných produktov

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900.- € fix + provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne pôsobenie v oblasti finančných produktov univerzálnej leasingovej spoločnosti, starostlivosť o zverených obchodných partnerov a klientov, realizácia obchodných prípadov, prezentácia produktov, vyhľadávanie nových zákazníkov.

zázemie spoločnosti s dlhodobým pôsobením na trhu, pravidelné školenia a vzdelávanie, možnosť pracovať na TPP alebo externe (s.r.o)

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2018 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

leasingová spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančných leasingových a finančných produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Počet rokov praxe

3

Predpokladá sa prax v obchode, finančnom alebo bankovom sektore, obchodne orientovaná osobnosť so základným prehľadom podnikateľského prostredia, tímový hráč

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Bačíkova 5
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3551664   Dátum zverejnenia: 2.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900.- € fix + provízny systém