Karosár v značkovom servise

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montovanie a demontovanie plechových dielov karosérií a skríň.
Rovnanie poškodených karosérií využitím rovnacej stolice.
Zhotovovanie zložitejších plechových dielov karosérií a skríň cestných vozidiel, koľajových vozidiel a pracovných strojov.
Používanie a obsluhovanie klampiarskych nástrojov a zariadení.
Zasklievanie okien karosérií a skríň do tesniacich profilov.
Zoraďovanie medzier dverí a viek, kontrolovanie ich tesnosti.
Zoraďovanie a opravovanie mechanizmov uzatvárania viek, okien a dverí.
Zváranie plameňom, elektrickým oblúkom v ochrannej atmosfére CO2; rezanie kyslíkom.

Hľadáme uchádzača so skúsenosťami z daného odboru. Zváračský preukaz vítaný.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

predajňa a servis značkových automobilov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

autoopravy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

manuálna zručnosť, precíznosť, dôslednosť

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3551664  Dátum zverejnenia: 6.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac