Operátor/ka potravinárskej výroby - polovičný úväzok

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Košice - okolie, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a sledovanie chodu strojov výrobnej linky. Plnenie strojov materiálom a jeho odoberanie v prípade zisteného prebytku. Výroba a kontrola výrobkov.
Zastavovanie chodu výrobnej linky v prípade vyrobených nepodarkov.

Zaujímavé ohodnotenie a pracovná doba. Zmeny sa striedajú - pondelok, streda, piatok, na ďalší týždeň utorok, štvrtok. Víkendy voľné.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Výroba kukuričných trubičiek plnených rôznymi druhmi krémov aj ďalších cukroviniek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Manuálna zručnosť, trpezlivosť.

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3344121  Dátum zverejnenia: 24.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou