Vedúci údržby zahraničnej strojárskej firmy v Prešove

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
03.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
nad 1300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lídra údržby obrábacích strojov, techniky a výrobných zriadení pre zahraničnú strojársku firmu v Prešove. Možno hľadáme práve Vás.
Ponúkame využitie skúsenosti so systémami údržby a zabezpečovaním prevádzkyschopnosti strojov a zariadení.
Požadujeme osobnú skúsenosť v podobnej pozícii a viacročnú prax v strojárskej firme. Očakávame pripravenosť na úlohy, medzi ktoré patrí:
• zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností preventívnej a plánovanej údržby
• zabezpečovanie potrebných náhradných dielov
• koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok servisných služieb aj zahraničných - angličtina aktívne, nemčina výhodou
• zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie servisných zásahov
• kontrola dodržiavania opravárenských postupov, bezpečnostných predpisov a kvality
• príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce

Prosíme záujemcov, aby k životopisu pripojili svoju fotografiu a uviedli osoby, u ktorých je možné vyžiadať si referenciu.
Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky budú následne kontaktovaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba strojov a prístrojov na výrobu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme znalosti a skúsenosti s údržbou
Predpokladom sú vlastnosti lídra, schopnosť efektívne komunikovať a vyjednávať, vytvárať tím, kreatívne pristupovať k napĺňaniu cieľov;
vedomosti a znalosti o obrábacích strojoch potrebné

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3326987  Dátum zverejnenia: 5.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nad 1300 €