Zmenový majster v zahr. strojárskej spoločnosti

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme majstra, shiftleadra, vedúceho zmeny strojárskej výrobnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou presných, indukčne kalených, brúsených cylindrických súčiastok.

Podľa zásad konkrétnej zahraničnej firmy

Ponúkaná je perspektíva rastu v rozširujúcej sa zahraničnej spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Trhový líder a popredný dodávateľ cylindrických súčiastok v oblasti obrábacích strojov a výrobných pre priemyselnú výrobu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Počet rokov praxe

3

Požadujeme znalosť a skúsenosti s obrábaním - sústružením, frézovaním, brúsením na guľato, praxou v riadení vo výrobe, osobnou skúsenosťou v pozícii majstra, timlídra. Je potrebná rozhodnosť, odbornosť, schopnosť preberať zodpovednosť, dôslednosť.

precíznosť, samostatnosť, riadiace schopnosti

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3308312  Dátum zverejnenia: 12.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou