Autoelektrikár v autorizovanom značkovom servise

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Používanie meracích prístrojov elektronického a mechanického charakteru a vyhodnocovanie výsledkov merania, diagnostikovanie a odstraňovanie porúch na elektrických častiach a elektroinštalácii motorových vozidiel.

Práca vo výbornom kolektíve, so špičkovou diagnostikou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

značkový autoservis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

autoelektrikár, automechanik, elektromechanik

Vodičský preukaz

B

manuálna zručnosť, samostatnosť, technická gramotnosť, dôslednosť, analyzovanie a riešenie problémov.

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2275360  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody