Marketing/social media

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Košice - okolie, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
odpovedajúci znalostiam

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho zanieteného marketera so znalosťou nástrojov marketingu. Jeho činnosťou bude spravovanie sociálnych sietí, tvorba obsahu pre sociálne médiá - graficky aj textovo, nasadzovanie, vyhodnocovanie a optimalizovanie kampaní, sledovanie trendov a ich využívanie v každodennej činnosti, správa B2B, porovnávacie stránky (napr. Heuréka), vyhotovovanie propagačných materiálov a letákov, príprava reklamných kampaní, akcií, školení a prezentácií.

Prosíme záujemcov, aby k životopisu uviedli osoby, u ktorých je možné vyžiadať si referenciu.
Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky budú následne kontaktovaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Renomovaný predajca automobilovej techniky a náhradných dielov s dlhoročnou tradíciou

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, príp. technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý
HTML - Pokročilý
WordPress - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výhodou je pokročilá znalosť grafických sw, skúsenosti s úpravou web stránok, aplikácií a e-shopov, pokročilé ovládanie MS office a mailových aplikácií.
Očakávame komunikačné zručnosti, schopnosť osloviť klientov, realizovať prieskum ich spokojnosti a následne prinášať nápady a návrhy na zlepšenie.
Je potrebná dôslednosť, vytrvalosť, administratívna zručnosť, flexibilita, komunikatívnosť, schopnosť nadväzovania nových kontaktov.

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1483044  Dátum zverejnenia: 24.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: odpovedajúci znalostiam