Ste Manažér výroby - ktorý rád rozbehne nový projekt?

HR Innovations, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 000 EUR/mesiacplus atraktívny ročný finančný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nášmu tímu a pomôž nám dosiahnuť úspechy v oblasti výroby! V našej firme Ti ponúkame:

  • Prácu v dynamickom a inovatívnom prostredí
  • Možnosť rozvíjať sa a zlepšovať svoje zručnosti v oblasti výroby
  • Tím skúsených kolegov
  • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
  • Samostatná práca

Náplň práce pre pozíciu MANAŽÉRA VÝROBY - ktorý rád rozbehne nový projekt:

  • Riadite celú výrobnú jednotku a zabezpečujete ziskovosť a kvalitu doručovacích služieb
  • Vedieš a motivuješ svoj tím k dosiahnutiu stanovených cieľov
  • Robíš plánovanie a kontrolu rozpočtu svojho oddelenia
  • Zodpovedáš za úspešný rozbeh nového projektu
  • Riadiš a zabezpečuješ aplikáciu požiadaviek zákazníkov a ich špecifických požiadaviek v závode
  • Vedieš alebo participuješ na zlepšovacích projektoch
  • Vytváraš a implementuješ nové projekty a nápady, ktoré pomáhajú zlepšovať výrobu a zvyšovať výkonnosť závodu
  • Spolupracuješ s ostatnými oddeleniami v závode a zabezpečuješ, že všetky procesy sú koordinované a správne implementované
  • Koordinuješ a monitoruješ výrobné procesy a zabezpečuješ, že sú v súlade s plánom a normami kvality
  • Pracuješ na riešení problémov a zlepšení procesov výroby
  • Navrhuješ a implementuješ nové technológie, ktoré zvyšujú efektivitu výroby

Za Tvoju prácu Ťa radi odmeníme:

  • Budeš mať atraktívny plat a bonusy
  • Budeš mať auto aj na súkromné účely.
  • Budeš mať príspevok aj do dôchodkového piliera, pretože na tvojej budúcnosti nám záleží.
  • Môžeš si užívať športové, kultúrne a relaxačné aktivity, na ktoré Ti radi prispievame.
  • Budeš mať prístup k tréningovým a rozvojovým aktivitám, aby si mohol/la napredovať a rásť spolu s nami.
  • Môžeš sa naučiť nové jazyky a zdokonaliť Tvoje jazykové zručnosti.
  • A ešte viac benefitov, ktoré Ti radi predstavíme pri našom osobnom rozhovore.

Máš skúsenosti s vedením tímu a riadením výrobných procesov v automobilovom priemysle aspoň 5 rokov?
Rád rozbiehaš nové projekty a zodpovedáš za budget a výsledky svojho oddelenia?
Ak máš výbornú komunikáciu a príjemné vystupovanie, vieš motivovať ostatných a máš schopnosť riešiť problémy a nájsť efektívne riešenia, tak nám pošli svoj životopis. Tešíme sa na spoluprácu!
V prípade, že máte záujem a spĺňate uvedené požiadavky, prosím o zaslanie Vášho životopisu v anglickom jazyku na emailovú adresu [email protected]. Ďakujem a teším sa na Váš profil. :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Očakávame od Teba:

  • Skúsenosti s vedením tímu a riadením výrobných procesov aspoň 5 rokov v automobilovom priemysle
  • Schopnosť plánovať a organizovať výrobu a výrobné procesy
  • Schopnosť úspešne rozbehnúť nový projekt
  • Schopnosť riešiť problémy a nájsť efektívne riešenia
  • Aktívnu komunikáciu v angličtine
  • Výbornú komunikáciu a príjemné vystupovanie
  • Schopnosť motivovať ostatných
  • Znalosť výrobných procesov a technológií

HR Innovations poskytuje poradenské služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov pre firmy aj individuálnych klientov.
Pre firemných klientov poskytujeme špecializovaný recruitment a headhunting na pozície špecialistov a manažmentu, recruitment outsourcing, recruitment tréning a kariérne poradenstvo.
Pre individuálnych klientov poskytujeme kariérové poradenstvo - komplexný manažment kariéry pre lepšie uplatnenie sa na trhu práce - nájdenie vhodného smerovania pri zmene práce, orientácia na trhu práce, komplexná podpora až úspešné nájdenie novej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

ID: 4829282  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac