Account & Market Manager

HR Innovations, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2200€ brutto plus variabilná zložka - závisí od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Account/Market Managera pre medzinárodnú stabilnú spoločnosť pôsobiacu v Bratislave. Máte skúsenosť na obdobnej pozícii a komunikujete dobre v angličtine a aspoň mierne pokročilo v nemčine? Tak sa nám neváhajte ozvať.

Vaša podrobná náplň práce bude:
- Zodpovednosť za splnenie obchodných cieľov
- Starostlivosť o pridelených zákazníkov
- Predaj produktov spoločnosti pridelenému portfóliu zákazníkov
- Pravidelné návštevy zákazníkov aj v zahraničí, organizácia stretnutí so zákazníkmi v spoločnosti
- Vypracovanie ponúk vrátane cenových kalkulácií
- Napĺňanie plánovaného obratu a hrubého zisku
- Predaj nových produktov a analýzy pridelených trhov
- Monitoring životného cyklu produktu

- Atraktívne finančné ohodnotenie
- Stabilný tím na oddelení
- Možnosti dodatočného vzdelávania a rozvoja
- Príspevok na dochádzanie do práce
- Dodatková dovolenka
- Pripoistenie zamestnanca i vo voľnom čase
- Balík sociálnych benefitov (narodeniny, Veľká noc, svadba, narodenie dieťaťa a iné)
- Množstvo kultúrnych a športových aktivít (teambuilding, letný piknik, Vianočná večera)
- Zvýhodnené stravovanie v budove
- Káva a čerstvé ovocie na pracovisku zadarmo

V prípade, že máte záujem o danú pozíciu a máte potrebné skúsenosti, prosím aby ste nám neváhali zaslať Váš životopis v anglickom jazyku na adresu [email protected] .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je úspešná a rastúca medzinárodná veľkoobchodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- min. 3 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií (KAM, obchod,...)
- Vítaná skúsenosť s obchodom so spojovacím materiálom, stavebným materiálom alebo v technickej oblasti
- aktívny anglický jazyk podmienkou
- aspoň mierne pokročilá znalosť nemeckého jazyka (schopnosť dohovoriť sa)
- znalosť MS Office
- silná osobnosť
- flexibilita, proklientský prístup
- schopnosť efektívne pracovať pod stresom a riešiť problémy
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti

HR Innovations poskytuje poradenské služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov pre firmy aj individuálnych klientov.
Pre firemných klientov poskytujeme špecializovaný recruitment a headhunting na pozície špecialistov a manažmentu, recruitment outsourcing, recruitment tréning a kariérne poradenstvo.
Pre individuálnych klientov poskytujeme kariérové poradenstvo - komplexný manažment kariéry pre lepšie uplatnenie sa na trhu práce - nájdenie vhodného smerovania pri zmene práce, orientácia na trhu práce, komplexná podpora až úspešné nájdenie novej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3666034  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200€ brutto plus variabilná zložka - závisí od seniority kandidáta