Business development manažér hygienických a čistiacich produktov

HR Innovations, s. r. o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
ASAP, dohodou
Od 2500€ brutto (Mzda začína od 2500€ brutto, závisí od skúsenosti a schopností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste expertom v oblasti hygieny a čistenia a hľadáte novú výzvu? Tak sa nám neváhajte ozvať.
Hľadáme Business development manažéra hygienických a čistiacich produktov pre rastúcu medzinárodnú obchodnú spoločnosť so skvelou pracovnou atmosférou.
Vašou hlavnou zodpovednosťou bude rozvoj a riadenie pridelenej produktovej stratégie a komerčných (marketingových a predajných) činností
Vaše kľúčové zodpovednosti na marketingovom oddelení budú:
- Riadenie kategórie sortimentu hygieny a čistenia a dosiahnutie stanovených cieľov
- Identifikácia potrieb a trendov trhu v oblasti hygieny a čistenia
- Cenová politika a cenové analýzy
- Zúčastňovať sa na rokovaniach s dodávateľmi a zákazníkmi
- Monitoring konkurencie
- Zabezpečenie včasnej komunikácie a koordinácie toku informácií v danej kategórii naprieč spoločnosťou
- Usporiadať školenia pre interných zákazníkov

- Motivujúce finančné ohodnotenie a odmeny
- Stabilná a úspešná medzinárodná spoločnosť
- Možnosti kariérneho a osobnostného rastu
- Skvelé teambuildingové akcie
- Atraktívne interné firemné súťaže
- Skvelá pracovná atmosféra

V prípade, že máte záujem a máte potrebné skúsenosti, prosím aby ste nám zaslali Váš životopis v anglickom jazyku na adresu [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je stabilná a úspešná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja tovaru so sídlom v Pezinku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii s produktami v oblasti hygieny a čistiacich prostriedkov a znalosť trhu v danej oblasti, ideálne na strane výrobcu alebo distribútora
- Skúsenosť v oblasti nákupu alebo predaja hygienických a čistiacich prostriedkov
- Anglický jazyk slovom aj písmom
- Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- Dobré analytické schopnosti
- Skúsenosti s MS Office
- Motivovaná osoba, orientácia na výsledky a splnenie cieľov

HR Innovations poskytuje poradenské služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov pre firmy aj individuálnych klientov.
Pre firemných klientov poskytujeme špecializovaný recruitment a headhunting na pozície špecialistov a manažmentu, recruitment outsourcing, recruitment tréning a kariérne poradenstvo.
Pre individuálnych klientov poskytujeme kariérové poradenstvo - komplexný manažment kariéry pre lepšie uplatnenie sa na trhu práce - nájdenie vhodného smerovania pri zmene práce, orientácia na trhu práce, komplexná podpora až úspešné nájdenie novej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3621270  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2500€ brutto (Mzda začína od 2500€ brutto, závisí od skúsenosti a schopností kandidáta)