HR Generalist s maďarčinou

HR Innovations, s. r. o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
ASAP, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1700€ brutto - závisí od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte skvelú prácu so skvelou šéfkou, tak nepremárnite svoju šancu. :) Hľadáme skúseného HR generalistu pre rastúcu medzinárodnú obchodnú spoločnosť v Pezinku, čo je len na skok z BA.
Vaša podrobná náplň práce na HR oddelení bude:
- Manažment a koordinácia procesov na Slovensku, Čechách a v Maďarsku v oblasti HR:
- výbery a prijímanie zamestnancov
- školenie, rozvoj a vzdelávanie zamestnancov
- talent manažment a riadenie výkonnosti zamestnancov
- partner pre manažérov spoločnosti v personálnej oblasti
- zúčastňovanie sa na interných workshopoch, školiacich modulov a HR projektoch
- sledovať a upozorňovať na zmeny týkajúce sa trhu práce
- služobné cesty do Maďarska a Čiech
- HR administratíva

- Motivujúce finančné ohodnotenie a odmeny
- Stabilná a úspešná medzinárodná spoločnosť
- Možnosti kariérneho a osobnostného rastu
- Skvelé teambuildingové akcie
- Atraktívne interné firemné súťaže
- Skvelá pracovná atmosféra

V prípade, že máte záujem a máte potrebné skúsenosti, prosím aby ste nám zaslali Váš životopis v slovenskom a maďarskom jazyku na adresu [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je stabilná a úspešná medzinárodná obchodná spoločnosť so sídlom v Pezinku so skvelou pracovnou atmosférou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii min.4 roky sú podmienkou
- Podmienkou je pokročilý maďarský jazyk slovom aj písmom + anglický jazyk aspoň na mierne pokročilej úrovni
- Skúsenosti s MS Office (MS Excel, Word a Powerpoint)
- Motivovaná osoba, ktorá sa rada učí nové veci a má rada výzvy
- Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- Orientácia na výsledky a splnenie cieľov

HR Innovations poskytuje poradenské služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov pre firmy aj individuálnych klientov.
Pre firemných klientov poskytujeme špecializovaný recruitment a headhunting na pozície špecialistov a manažmentu, recruitment outsourcing, recruitment tréning a kariérne poradenstvo.
Pre individuálnych klientov poskytujeme kariérové poradenstvo - komplexný manažment kariéry pre lepšie uplatnenie sa na trhu práce - nájdenie vhodného smerovania pri zmene práce, orientácia na trhu práce, komplexná podpora až úspešné nájdenie novej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3469286  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1700€ brutto - závisí od seniority kandidáta