Vedúci materiálového plánovania/dispozície

HR Innovations, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Vedúce materiálového plánovania/dispozície pre medzinárodnú stabilnú spoločnosť pôsobiacu v Bratislave. Máte skúsenosť na obdobnej pozícii a komunikujete dobre v angličtine? Tak sa nám neváhajte ozvať.

Vaša podrobná náplň práce bude:
- Riadenia oddelenia dispozície/materiálového plánovania
- Nákup tovaru a plánovanie produkcie a zodpovednosť za
skladové ukazovatele
- Organizácia práce a procesov na oddelení
- Kontrola dosahovaných výsledkov
- Zodpovednosť za disponovanie materiálu
- Dohľad nad mesačnou spotrebou tovaru
- Zodpovednosť za nadbytky a nedostatky vo všetkých produktových
skupinách
- Zodpovednosť za hodnotu skladu, obrátkovosť skladu,
a kvalitu služieb voči zákazníkom
- Dohľad nad objednávkami, potvrdeniami a faktúrami
- Komunikácia s dodávateľmi
- Optimalizácia pracovných a systémových procesov
- Tvorba štatistík, reportovanie vedeniu

- Atraktívne finančné ohdonotenie
- Rôzne sociálne benefity
- Zaujímavé interné/externé školenia
- Príspevok na dochádzanie MHD/SAD
- Dovolenka nad rámec zákona
- Príspevok na ubytovanie
- Kultúrne a športové aktivity hradené spoločnosťou

V prípade, že máte záujem o danú pozíciu a máte potrebné skúsenosti, prosím aby ste nám neváhali zaslať Váš životopis v anglickom jazyku na adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je úspešná a rastúca medzinárodná veľkoobchodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- min. 2-3 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií
- aktívny anglický jazyk podmienkou
- znalosť SAP-u výhodou
- silná osobnosť
- proklientský prístup
- skúsenosť s vedením tímu, schopnosť motivovať tím
- analytické a strategické myslenie
- schopnosť efektívne pracovať pod stresom a riešiť problémy
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti

HR Innovations poskytuje poradenské služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov pre firmy aj individuálnych klientov.
Pre firemných klientov poskytujeme špecializovaný recruitment a headhunting na pozície špecialistov a manažmentu, recruitment outsourcing, recruitment tréning a kariérne poradenstvo.
Pre individuálnych klientov poskytujeme kariérové poradenstvo - komplexný manažment kariéry pre lepšie uplatnenie sa na trhu práce - nájdenie vhodného smerovania pri zmene práce, orientácia na trhu práce, komplexná podpora až úspešné nájdenie novej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3335308  Dátum zverejnenia: 14.3.2018