Obchodný reprezentant - senior

HR Innovations, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou - čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandardné platové ohodnotenie plus motivačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia je obsadzovaná pre regióny juhozápadného Slovenska (Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Banská Bystrica).

Kľúčové činnosti na tejto pozícii zahŕňajú:
• Predaj – rozširovanie portfólia klientov a Account manažment – udržiavanie vzťahov so zákazníkmi a zároveň pôsobenie ako poradca klienta pri implementácii riešení ponúkaných spoločnosťou
• Obchodné aktivity najmä v oblastiach spracovania odpadových vôd, pitnej vody a riešení pre priemysel
• Plnenie cieľov predaja vo zverenom regióne
• Podpora klientov a navrhovanie nových riešení
• Riadenie implementácie projektov a následná starostlivosť o realizované projekty
• Koordinácia servisu
• Zlepšovanie obchodných procesov
• Semináre pre zákazníkov
• Reporting – vývoj objednávok a plnenie plánu
• Využívanie CRM systému

Výborné ohodnotenie
Auto aj na súkromné účely
Home office
Interný rozvojový program
Výborné meno na trhu, špičkové produkty a servis pre klientov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je popredný svetový výrobca a distribútor špičkových laboratórnych prístrojov, laboratórnych systémov, regulátorov, senzorov používaných v oblasti spracovania a merania kvality vôd pre laboratóriá aj konečných užívateľov (vodárenské spoločnosti, priemyselné podniky, obce,...).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je vzdelanie zamerané na spracovanie vôd, chémiu, biochémiu, elektrotechniku, životné prostredie, vodohospodárstvo, elektrotechniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pre úspešné pôsobenie na tejto pozícii sú potrebné:
• Skúsenosti v technickom predaji, výhodou sú oblasti ako spracovanie a úprava vôd, chémia, biochémia, čerpadlá, životné prostredie
• Záujem o oblasť technického predaja a ochota vzdelávať sa v oblasti pôsobenia klienta
• Orientácia na zákazníka a schopnosť vytvárať dlhodobé vzťahy s klientmi
• Schopnosť nadväzovať kontakty na rôznych úrovniach s cieľom ponúkať riešenia a získavať nových klientov
• Výborné komunikačné schopnosti
• Schopnosť a ochota učiť sa nové veci
• Flexibilita
• Vodičský preukaz a ochota cestovať v rámci regiónov – práca v teréne optimálne 80% času
• Možnosť a ochota pracovať z domu – home office
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Schopnosť práce s CRM systémom

HR Innovations poskytuje poradenské služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov pre firmy aj individuálnych klientov.
Pre firemných klientov poskytujeme špecializovaný recruitment a headhunting na pozície špecialistov a manažmentu, recruitment outsourcing, recruitment tréning a kariérne poradenstvo.
Pre individuálnych klientov poskytujeme kariérové poradenstvo - komplexný manažment kariéry pre lepšie uplatnenie sa na trhu práce - nájdenie vhodného smerovania pri zmene práce, orientácia na trhu práce, komplexná podpora až úspešné nájdenie novej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3154826  Dátum zverejnenia: 8.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandardné platové ohodnotenie plus motivačné bonusy