Sales training leader

HR Innovations, s. r. o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúce ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť na obchodníckej pozícii, máte skúsenosť s poskytovaním sales tréningov a máte pokročilú angličtinu? Tak máme zaujímavú príležitosť práve pre Vás.
Vašou úlohou bude:
• poskytovanie sales školení (nástupné, priebežné)
• vytváranie tréningových modulov najmä na sales a ich následná implementácia
• tréning obchodných zástupcov
• recruitment obchodných zástupcov v SR a ČR
• metodické vedenie trénerov v SK, ČR, HU a AT
• konzultácie a podpora obchodného tímu

• motivujúce finančné ohodnotenie a odmeny
• auto
• stabilná a úspešná medzinárodná spoločnosť
• možnosti kariérneho a osobnostného rastu
• skvelé teambuildingové akcie
• aktraktívne interné firemné súťaže

V prípade, že máte záujem a máte potrebné skúsenosti, prosím aby ste nám zaslali Váš životopis v anglickom a slovenskom jazyku na adresu info@hrinnovations.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je stabilná a úspešná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• SŠ/VŠ vzdelanie
• skúsenosť na obchodníckej pozícii a zároveň s poskytovaním sales tréningov podmienkou!
• skúsenosť s vedením ľudí
• skvelé predajné zručnosti, úspešnosť v akvizičnej činnosti
• aspoň stredne pokročilý anglický jazyk podmienkou!
• výborné komunikačné schopnosti
• silná osobnosť, orientácia na výsledky a splnenie cieľov
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• priateľský prístup
• kreativita

HR Innovations poskytuje poradenské služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov pre firmy aj individuálnych klientov.
Pre firemných klientov poskytujeme špecializovaný recruitment a headhunting na pozície špecialistov a manažmentu, recruitment outsourcing, recruitment tréning a kariérne poradenstvo.
Pre individuálnych klientov poskytujeme kariérové poradenstvo - komplexný manažment kariéry pre lepšie uplatnenie sa na trhu práce - nájdenie vhodného smerovania pri zmene práce, orientácia na trhu práce, komplexná podpora až úspešné nájdenie novej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pernecká 37
84104 Bratislava
ID: 2831353   Dátum zverejnenia: 29.11.2016