Manažér výrobno-obchodnej prevádzky v Tokajskom regióne

HR HOUSE s.r.o.

Maďarsko, Košický kraj, Boršodsko-abovsko-zemplínska župa (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi prevádzkovanie výrobnej lokality na spracovanie vína ako vstupnej suroviny (víno nie je určené na predaj) v Tokajskom regióne
- vykonáva činnosti hospodárskej správy hnuteľných a nehnuteľných vecí a objektov
- zabezpečuje riadnu starostlivosť o zverené výrobné a technologické zariadenia
- aktívne sa podieľa na obchodno-marketingových aktivitách, najmä na promovaní a predaji produktov na domácom trhu a v zahraničí
- vyberá dodávateľov vstupných surovín, najmä dodávateľov vína a realizuje nákup v súlade so stanovenými štandardami kvality
- dohliada na dodržiavanie stanovených technologických postupov a procesov pri spracovaní vína a vínnych produktov
- riadi skupinu 10 až 15 zamestnancov
- pravidelne cestuje do Tokajskej oblasti v Maďarsku

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

- nástupná mzda od 3000€ brutto mesačne

- možnosť práce z domu
- služobné auto, telefón a laptop aj na súkromné využitie
- stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem o inzerovanú pozíciu.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spracovanie vína a výroba vínnych produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

- potravinárska technológia a výroba, riadenie systémov kvality v potravinárstve, obchod a marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax min. päť rokov v niektorej z pozícií ako manažér v potravinárskej výrobe, manažér riadenia kvality v potravinárstve, manažér obchodu v potravinárstve
- prax min. dva roky v riadení projektov a ľudí
- zameranie na dosahovanie výsledkov v požadovanej kvalite a čase
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť stanoviť si priority s cieľom dosiahnuť plánované výsledky
- inovatívny a zanietený prístup k práci
- samostatnosť v rozhodovaní, ale nie nezávislosť
- vyjednávacie a argumentačné zručnosti
- schopnosť viesť ľudí
- záujem o vinohradníctvo a vinárstvo

HR HOUSE je spoločnosť skúsených profesionálov v HR biznise a ponúka komplexný manažment ľudských zdrojov na báze externej spolupráce. Navrhujeme a realizujeme efektívne riešenia pre každú etapu životného cyklu zamestnancov. Uskutočňujeme dlhodobú i projektovú spoluprácu.

Šulekova 2
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3672142   Dátum zverejnenia: 17.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   - nástupná mzda od 3000€ brutto mesačne