Technicko-obchodný manažér v Tokaji

HR HOUSE s.r.o.

Maďarsko, Košický kraj, Boršodsko-abovsko-zemplínska župa (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 2000 EUR brutto za mesiac (podľa skúseností a znalostí vhodného kandidáta).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne sa podieľa na príprave a realizácii rekonštrukcie potravinárskeho výrobného závodu (výroba alko nápojov);
- je kontaktnou osobou pre inštitúcie štátu a samosprávy pre projekt rekonštrukcie a prevádzkovania výrobného závodu;
- riadi prevádzkovanie závodu;
- realizuje výber dodávateľov a zabezpečuje nákup surovín pre výrobu nápojov;
- vykonáva hospodársku správu zverených hnuteľných a nehnuteľných vecí a objektov;
- koordinuje proces celoročnej odbornej starostlivosti o vinohrady;
- riadi skupinu do 15 zamestnancov;
- pravidelne cestuje do Tokajskej oblasti v Maďarsku

- možnosť práce z domu v určitom rozsahu
- služobné auto, telefón a laptop aj na súkromné využitie
- stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem o inzerovanú pozíciu.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spracovanie vína, výroba a predaj vínnych produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

- potravinárska technológia a výroba, stavebníctvo, technika, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- technicko-obchodný manažér, prevádzkový manažér, správca budov a majetku,

Počet rokov praxe

5

- prax min. 5 rokov v niektorej z pozícií ako prevádzkový alebo technický manažér v potravinárskej výrobe alebo vo vinohradníctve;
- prax v riadení projektov a ľudí;
- zameranie na dosahovanie výsledkov v požadovanej kvalite a čase;
- zanietený prístup k práci;
- samostatnosť v rozhodovaní;
- zmysel pre detail;
- vyjednávacie a argumentačné zručnosti;
- schopnosť viesť ľudí;
- vítaný je záujem o vinohradníctvo

HR HOUSE poskytuje komplexný manažment ľudských zdrojov na báze externej spolupráce. Navrhujeme a realizujeme efektívne riešenia pre každú etapu životného cyklu zamestnancov.
ID: 3672142  Dátum zverejnenia: 12.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac