CNC frézar v malej rodinnej firme so zabezpečeným ubytovaním.

HR Global s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 600 EUR/mesiacZáklad od 1300€ do 1600€ brutto(podľa skúseností) 13. plat stravné plne hradené preplácané nadčasy výkonnostné prémie pri živnosti plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Frézovanie na CNC frézach v kusovej výrobe podľa výkresovej dokumentácie.
Nutná znalosť čítania výkresov a meranie súčiastok pri stroji.
Samostatnosť pri práci, časová flexibilita, práca nadčas.
Znalosť obsluhy CNC strojov-výhodou.

-stravovanie na pracovisku, plne hradené
-výkonnostné prémie
-príjemná pracovná atmosféra
-13. plat
- firemné benefity
- ubytovanie zabezpečené

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Nástup priamo do interného stavu, takže nie cez agentúru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť rodinného typu so sídlom v Rakúsku (20km od Viedne) a na Slovensku (Malacky) zaoberajúca sa vývojom a výrobou automatizácie a hydraulických lisov na pracovanie elastomérov. Celosvetový líder v technológiách spracovania elastomérov s 230 zamestnancami po celom svete (AT, SK, DE, FR, USA, RU, RO, CN). Na Slovensku (Malacky) od roku 2015, momentálne s 28 zamestnancami a dlhodobým perspektívnym rastom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, precíznosť.
Chuť učiť sa nové veci.
Odborný rast.

Spoločnosť zaoberajúca sa personálnymi službami a účtovníctvom.
ID: 4081864  Dátum zverejnenia: 25.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac