Pokladníčka v reštaurácií v Poluse a Avione

HR Global s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za stav hotovosti v pokladni a správnosť blokovania. Ďalej zodpovedá za vzhľad výdajného pultu a prípravu zeleninových šalátov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda po skúšobnej dobe 1.000€ mesačne + odmeny

- Základná mzda po skúšobnej dobe 1.000€ mesačne + výkonnostné odmeny
- Mzdu v čistom vychádza na 4 eura/hod + 0,4% z tržieb, čo v priemere vychádza
54-58 eur/12 hodinová smena
- Pracuje sa dlhý a krátky týždeň
- Až tri prestávky za zmenu
- možnosť robiť nadčasy
- Celodenná strava v prevádzke počas práce za 1,20 eur/deň
- Pracovné odevy
- Pracovné nástroje / vybavenie

Základný pracovný režim je dlhý (Po, Ut, Pia, So, Ne)/krátky (Str, Štv) týždeň, v priemere 14 dní za mesiac. Smeny sú 12 hodín, začínajú v 8 hod. ráno, končia v 21 hodin. Celkove 13 hodín z toho tri prestávky podľa ZP, 1x30 minút, 2x15 minút.
Možnosti práce nadčas (za príplatok)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.10.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Stabilný zamestnávateľ, pôsobiaci na trhu s rýchlym občerstvením vo food courtoch nákupných centier v SR a ČR od roku 1999“

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Podmienkou je odborná, psychická a fyzická spôsobilosť. Prevažná časť práce prebieha v stoji (vo výdaji je aj barová stolička )
Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
Hygienické minimum, nemusia mať kandidáti s výučným listom alebo vzdelaním v obore gastro alebo zdravotníctva. Hygienické minimum je si možné dorobiť na Regionálnej hygienickej stanici. Náklady naň cca 40 eur po odpracovaní 6 mesiacov zamestnávateľ uhradí.
Pracovná skúsenosť aspoň 1 rok

Spoločnosť zaoberajúca sa personálnymi službami a účtovníctvom.

Karpatské námestie 10A
831 06 Bratislava - mestská časť Rača

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Mikuš
Tel.: +421949406903
E-mail: poslať životopis
ID: 3758068   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda po skúšobnej dobe 1.000€ mesačne + odmeny