Gynekolog a Neonatolog

HR Direct

Místo práce
Roudnice nad Labem, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 120 000 EUR/měsícPlat závisí od praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Gynekolog :
• starostlivost o léčebnou a preventivní péči, včetně poradenské činnosti
• zařizování laboratorních vyšetření a sonografie
• plánování další léčby
• vedení podrobné lékařské dokumentace pro každou pacientku

Neonatolog
• práce v jedné z nejmodernějších porodnických oddělení v ČR
• diagnostika a léčba novorozenců se stavy, jako jsou poruchy dýchání, infekce a vrozené vady
• koordinace péče novorozence narozené předčasně, kriticky nemocné nebo vyžadující operaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce na celý úvazek nebo dle dohody
• nadstandardní odměňování
• výborná dostupnost z Prahy
• podpora dalšího vzdělávání
• moderní a příjemné pracovní prostředí
• stabilní zázemí silné skupiny
• 5 týdnů dovolené
• závodní stravování
• široký výběr v rámci systému Cafeterie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Ve zdravotnické skupině náš klient buduje stabilní síť zdravotnických zařízení s cílem poskytovat komplexní péči napříč obory. Pokrývá zdravotní péči od ambulantních specialistů přes akutní péči až po péči následnou a dlouhodobou. Vlastní nebo provozuje čtyři nemocnice akutní péče, dvě nemocnice následné péče a osm zařízení pobytových sociálních služeb. Dále vlastní síť ambulantních zařízení.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecného lékařství + praxe v oboru gynekologie nebo neonatologie
• organizační a komunikační schopnosti
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a flexibilita
• schopnost samostatné i týmové spolupráce
• trestní bezúhonnost
nejméně pětiletá praxe podle plánu oboru pediatrie (neonatolog)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naší hlavní filozofií je 3 win strategie založené na spokojenosti klienta, kandidáta i naší agentury práce. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce založena na hledání pro klienta dle jeho požadavků nejen tady a teď, ale i v souladu s jeho vizí v budoucnu. Proto je nezbytné dobře se seznámit s firmou a jejími záměry a potřebami, abychom se vyvarovali možných rizik. Jsme partnerem na dlouhou trať.
ID: 4162388  Dátum zverejnenia: 15.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 70 000 EUR/měsíc