Stavbyvedúci

HR Development Group s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohoda
2 200 - 3 200 EUR/mesiaczákladná mzda od 2200,- €/mesiac, + odmeny priemerne až do výšky 700,-€/mesiac + ostatné odmeny po odovzdaní projektu. Pri práci na živnosť sa suma za odvody pripočíta ku mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne hľadáme kandidáta na pozíciu: Stavbyvedúci.
Spoločnosť nášho klienta je súčasťou fungujúcej firemnej skupiny v oblasti stavebníctva, s viac ako 15 ročnou tradíciou a s veľmi stabilným finančným zázemím. Jej charakteristická činnosť je komplexná realizácia cieľov investorov v rozsahu od ponuky a zabezpečenia vhodného pozemku pre stavbu, cez projekčnú a inžiniersku činnosť, realizáciu stavby až po kolaudáciu.
Náplň práce Stavbyvedúci:
• Plánovanie, stanovenie technologického postupu
• Kompletné riadenie stavieb od ich zadania po odovzdanie stavby investorovi so všetkými potrebnými právomocami
• Koordinácia a kontrola priebehu stavebných prác
• Komunikácia so subdodávateľmi, ich výberom a riadením
• Zodpovednosť za bezpečnosť, kvalitu a včasné dokončenie projektov
• Finančné riadenie stavebných zákaziek vrátane zodpovednosti za hospodársky výsledok projektov
• Komunikáciu s investormi, prevádzkovateľmi sietí, kompetentnými úradmi
• Tvorbu a kompletizáciu dokumentácie potrebnej na riadne ukončenie zadaného diela
• Dodržiavanie právnych predpisov (BOZP)
• Práca v LM ale tiež si vyžaduje občasné cestovanie v SR

• Pracovný pomer v silnej a stabilnej stavebnej spoločnosti
• Práca s inovatívnymi stavebnými technológiami
• Možnosť kariérneho postupu, riadenie stavbyvedúcich
• Služobné auto
• Mobilný telefón
• Notebook
• Priateľský kolektív
• Motivačné ohodnotenie, mesačné odmeny a po odovzdaní projektu, ročné odmeny, výška podľa výsledkov firmy

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný
životopis, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov, na doleuvedenú emailovú adresu. Váš profil nezasielame ďalej klientovi bez našej ďalšej komunikácie a Vášho súhlasu. Naša komunikácia je diskrétna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

• Manažovanie ľudí v pracovnom tíme
• Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• Zodpovednosť, spoľahlivosť
• Časová flexibilita
• Samostatnosť, rozhodnosť
• Ochota cestovať
• Lojalita - obojstranná výhoda

Spoločnosť HR Development Group sa špecializuje na poskytovanie nadštandardných personálno-poradenských služieb v oblasti ľudských zdrojov. Poskytuje v krátkom čase spoľahlivé a kvalitné služby, výberom „správnych ľudí na správne miesta“. Obsadzuje množstvo pracovných pozícií, od tých najnižších až po top manažment. Naša komunikácia s partnermi a kandidátmi je samozrejme diskrétna. www.personalnyvyber.sk
ID: 4779946  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac