Manažér / ka novovznikajúcej obchodnej siete

HR Development Group s. r. o.

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohoda
1 250 - 3 000 EUR/mesiacFix + provízie za riadenie a obchod, manažér so skúsenosťami od 2 000,- €/mes, absolvent od 1 000,- €/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne hľadáme kandidáta na pozíciu:
Manažér / ka obchodnej siete so skúsenosťami, alebo absolventa s ambíciou stať sa manažérom.

Spoločnosť, náš klient, má na Slovensku viac ako 20 ročnú históriu a patrí medzi top značky v predaji produktov poisťovacieho a bankového sektora. Spolupracuje s najväčšou bankou na Slovensku a s jednou z najväčších poisťovní na Slovensku. Táto pozícia je navrhovaná pre mužov a ženy, ktorí milujú slobodu, komunikáciu s ľuďmi a cestovanie.

Hľadáme Manažéra / ku, ktorý/ á:
• Riadi podriadených pracovníkov, spolupracuje s vedením
• Podieľa sa na plnení obchodného plánu a jeho kontrole
• Buduje a rozvíja obchodnú sieť
• Motivuje, školí a zacvičuje pracovníkov s cieľom zvýšiť ukazovatele
• Rozvíja a realizuje nove nápady a riešenia na zvýšenie predaja
• Podieľa sa na prezentácii a rozvoji značky
• Komunikuje s klientmi

• Flexibilita v rámci pracovného času
• Jasne špecifikovaná možnosť platového rastu
• Možnosť uskutočniť vlastný potenciál, nápady
• Neustály odborný a profesný rozvoj
• Možnosť nadpriemerného zárobku
• Zvýhodnené ceny aj pre príbuzných
• Finančný príspevok pri otváraní obchodného zastúpenia

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný
životopis, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov, na doleuvedenú emailovú adresu. Váš profil nezasielame ďalej klientovi bez našej ďalšej komunikácie a Vášho súhlasu. Naša komunikácia je diskrétna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Organizačné a riadiace schopnosti
• Komunikačné schopnosti – komunikácia s klientom
• Schopnosť permanentného sebavzdelávania
• Ambicióznosť
• Lojalita - obojstranná výhoda
• Reprezentatívne vystupovanie
• Skúsenosti s riadením obchodného tímu (výhoda)

Spoločnosť HR Development Group sa špecializuje na poskytovanie nadštandardných personálno-poradenských služieb v oblasti ľudských zdrojov. Poskytuje v krátkom čase spoľahlivé a kvalitné služby, výberom „správnych ľudí na správne miesta“. Obsadzuje množstvo pracovných pozícií, od tých najnižších až po top manažment. Naša komunikácia s partnermi a kandidátmi je samozrejme diskrétna.
ID: 4467194  Dátum zverejnenia: 15.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac