Obchodný riaditeľ / riaditeľka pre Facility Služby

HR Development Group s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohoda
4 000 - 6 000 EUR/mesiaczákladná mzda od 4000,- €/mesiac, + garantované kvartálne odmeny do výšky 3000,-€/mesiac + ročné odmeny min. 12 000,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne hľadáme kandidáta na pozíciu:
Obchodný riaditeľ / riaditeľka pre Facility Služby so skúsenosťami a dobrými výsledkami z obchodu a vedenia obchodného tímu.

Spoločnosť nášho klienta je súčasťou silnej, slovenskej firemnej skupiny so stabilným finančným zázemím. Je charakteristická činnosťami v oblasti služieb, energetiky a developmentu.
Obchodný riaditeľ / riaditeľka pre Facility Služby:
• Nastavuje a riadi komplexný chod obchodného oddelenia divízie facility
• Nastavuje a schvaľuje obchodný plán spoločnosti
• Zodpovedá za získanie schváleného objemu nových klientov a rozvoj spolupráce u klientov existujúcich
• Vytvára a dohliada na dodržanie obchodnej stratégie
• Zodpovedá za výkonnosť riadených zamestnancov obchodného oddelenia
• Zodpovedá za dosahovanie výsledkov v získaných výnosoch a tvorbe projektovej marže
• Za obchodné oddelenie garantuje nastavenie cenových ponúk
• Hľadá nové možnosti pre rozvoj spoločnosti v oblasti zvýšenia objemu služieb, zlepšenia kvality služieb

• Pracovný pomer v silnej a stabilnej spoločnosti
• Možnosť kariérneho postupu
• Služobné auto aj na súkromné účely
• Mobilný telefón
• Notebook
• Priateľský a kvalitný kolektív, ktorý bude prínosom
• Bohaté motivačné ohodnotenie, kvartálne a ročné odmeny, 13. plat,

Ak máte skúsenosti s úspešným vedením obchodného tímu a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov, na doleuvedenú emailovú adresu. Váš profil nezasielame ďalej klientovi bez našej ďalšej komunikácie a Vášho súhlasu. Naša komunikácia je diskrétna a budeme kontaktovať iba vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný manažér, Manažér Facility služieb,

Počet rokov praxe

3

• Riadiace schopnosti
• Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• Obchodné zručnosti a zákaznícka orientácia
• Zodpovednosť, spoľahlivosť
• Časová flexibilita
• Samostatnosť, rozhodnosť
• Ochota cestovať
• Lojalita - obojstranná výhoda

Spoločnosť HR Development Group sa špecializuje na poskytovanie nadštandardných personálno-poradenských služieb v oblasti ľudských zdrojov. Poskytuje v krátkom čase spoľahlivé a kvalitné služby, výberom „správnych ľudí na správne miesta“. Obsadzuje množstvo pracovných pozícií, od tých najnižších až po top manažment. Naša komunikácia s partnermi a kandidátmi je samozrejme diskrétna. www.personalnyvyber.sk
ID: 4226161  Dátum zverejnenia: 22.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac