Výkonný riaditeľ / Chief Executive Officer

HR Development Group s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohoda
3 000 - 4 000 EUR/mesiaczákladná mzda od 3000 ,- €/mesiac, + manažérska zložka a odmeny za plnenie plánu až do výšky 9000,- € + 13 . plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne hľadáme kandidáta na pozíciu: Výkonný riaditeľ pre budovanie a riadenie personálno - pracovnej agentúry.
Spoločnosť nášho klienta je súčasťou silnej, slovenskej firemnej skupiny so stabilným finančným zázemím. Je charakteristická činnosťami v oblasti personálnych služieb, facility služieb, energetických služieb a iných. Cieľom spoločnosti je vybudovať sieť efektívne fungujúcich regionálnych pobočiek.
Výkonný riaditeľ:
• Po nástupe sa bude podieľať na vybudovaní regionálnych pobočiek
• Je zodpovedný za celkové smerovanie a riadenie spoločnosti, tvorbu celkovej stratégie a plnenie plánu
• Vyhodnocuje finančné a ďalšie analýzy a správy o činnosti spoločnosti
• Rozhoduje o obchodnej a marketingovej politike
• Zodpovedá za rozvoj portfólia poskytovaných služieb a jeho predaj
• Usiluje sa o zlepšenie konkurencieschopnosti spoločnosti a dosahovanie ekonomických výsledkov
• Hľadá nové možnosti pre naplnenie a realizáciu služieb
• Je zodpovedný za celkové smerovanie novovybudovaných regionálnych pobočiek
• Riadi obchodné aktivity, výkon regiónu, nábor a výber zamestnancov

• Pracovný pomer v silnej a stabilnej spoločnosti
• Služobné auto aj na súkromné účely
• Mobilný telefón
• Notebook
• Priateľský kolektív
• Motivačné ohodnotenie, kvartálne a ročné odmeny, 13. plat, výška podľa plnenia plánu

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný
životopis, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov, na doleuvedenú emailovú adresu. Váš profil nezasielame ďalej klientovi bez našej ďalšej komunikácie a Vášho súhlasu. Naša komunikácia je diskrétna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax z personálno - pracovnej agentúry - podmienka

Počet rokov praxe

2

• ​Manažérske a riadiace schopnosti
• ​Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• Obchodnícke zručnosti a zákaznícka orientácia
• Dravosť
• Zodpovednosť, spoľahlivosť
• Časová flexibilita
• Samostatnosť, rozhodnosť
• Ochota cestovať
• Lojalita - obojstranná výhoda

Spoločnosť HR Development Group sa špecializuje na poskytovanie nadštandardných personálno-poradenských služieb v oblasti ľudských zdrojov. Poskytuje v krátkom čase spoľahlivé a kvalitné služby, výberom „správnych ľudí na správne miesta“. Obsadzuje množstvo pracovných pozícií, od tých najnižších až po top manažment. Naša komunikácia s partnermi a kandidátmi je samozrejme diskrétna. www.personalnyvyber.sk
ID: 4159528  Dátum zverejnenia: 3.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac