Manažér stavebných projektov / Stavbyvedúci

HR Development Group s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohoda
1 600 - 2 600 EUR/mesiaczákladná mzda od 1600 až do 1850,- €/mesiac, + odmeny priemerne až do výšky 1000,-€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne hľadáme kandidáta na pozíciu: Manažér stavebných projektov / Stavbyvedúci.
Spoločnosť nášho klienta je súčasťou medzinárodne fungujúcej firemnej skupiny v oblasti stavebníctva, so stabilným finančným zázemím. Je charakteristická činnosťami od kompletného zasieťovania územia, cez výstavbu nových potrubných rozvodov, sanácie jestvujúcich potrubí, až po výstavbu aj tých najzložitejších technologických objektov.
Hľadá Manažér stavebných projektov / Stavbyvedúci:
• Plánovanie, stanovenie technologického postupu
• Kompletné riadenie stavieb od ich zadania po odovzdanie stavby investorovi so všetkými potrebnými právomocami
• Koordinácia a kontrola priebehu stavebných prác
• Komunikácia so subdodávateľmi, ich výberom a riadením
• Zodpovednosť za bezpečnosť, kvalitu a včasné dokončenie projektov
• Finančné riadenie stavebných zákaziek vrátane zodpovednosti za hospodársky výsledok projektov
• Komunikáciu s investormi, prevádzkovateľmi sietí, kompetentnými úradmi
• Tvorbu a kompletizáciu dokumentácie potrebnej na riadne ukončenie zadaného diela
• Dodržiavanie právnych predpisov (BOZP)
• Práca si vyžaduje občasné cestovanie v SR

• Pracovný pomer v silnej a stabilnej stavebnej spoločnosti
• Práca s inovatívnymi stavebnými technológiami
• Možnosť kariérneho postupu, riadenie stavbyvedúcich
• Služobné auto aj na súkromné účely
• Mobilný telefón
• Notebook
• Priateľský kolektív
• Motivačné ohodnotenie, kvartálne a ročné odmeny, 13. plat, výška podľa výsledkov firmy

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný
životopis, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov, na doleuvedenú emailovú adresu. Váš profil nezasielame ďalej klientovi bez našej ďalšej komunikácie a Vášho súhlasu. Naša komunikácia je diskrétna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo

Počet rokov praxe

1

• Manažovanie ľudí v pracovnom tíme
• Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• Obchodnícke zručnosti a zákaznícka orientácia
• Zodpovednosť, spoľahlivosť
• Časová flexibilita
• Samostatnosť, rozhodnosť
• Ochota cestovať
• Lojalita - obojstranná výhoda

Spoločnosť HR Development Group sa špecializuje na poskytovanie nadštandardných personálno-poradenských služieb v oblasti ľudských zdrojov. Poskytuje v krátkom čase spoľahlivé a kvalitné služby, výberom „správnych ľudí na správne miesta“. Obsadzuje množstvo pracovných pozícií, od tých najnižších až po top manažment. Naša komunikácia s partnermi a kandidátmi je samozrejme diskrétna. www.personalnyvyber.sk
ID: 3998786  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac