Montér - výstavba vodovodných a kanalizačných sietí

HR Development Group s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohoda
1 050 - 1 300 EUR/mesiaczákladná zložka: absolventi od 960,- €/mesiac a uchádzač s praxou od 1050,- €/mesiac, + 250,-€/mesiac, mesačné odmeny a diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne hľadáme kandidáta na pozíciu: Montér pre výstavbu vodovodov a kanalizačných sietí.
Spoločnosť nášho klienta je súčasťou nemeckej firemnej skupiny v oblasti stavebníctva, so stabilným finančným zázemím. Je charakteristická činnosťami od kompletného zasieťovania územia, cez výstavbu nových potrubných rozvodov, sanácie jestvujúcich potrubí, až po výstavbu aj tých najzložitejších technologických objektov.
Montér:
• Vykonávanie montážnych prác,
• Práca so stavebnou čatou na realizovaných zákazkách
• Práca pri opravách a rekonštrukcii vonkajších potrubných rozvodov
• Spolupráca s obsluhou stavebného stroja
• Realizácia stavieb po celom území SR

• Pracovný pomer v silnej a stabilnej stavebnej spoločnosti
• Zaujímavú prácu s najvyspelejšími technológiami, možnosť zaškolenia
• Zabezpečené a hradené ubytovanie
• Plne hradené diéty, hradené cestovné náklady
• Zaujímavý 13. plat, výška podľa výsledkou firmy

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný
životopis, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov, na doleuvedenú emailovú adresu. Váš profil nezasielame ďalej klientovi bez našej ďalšej komunikácie a Vášho súhlasu. Naša komunikácia je diskrétna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, stavebné

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Montér vodovodov a kanalizácii - výhoda

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovednosť
• Časová flexibilita
• Spoľahlivosť
• Ochota cestovať (práca na týždňovky pondelky-piatky)
• Lojalita - obojstranná výhoda

Spoločnosť HR Development Group sa špecializuje na poskytovanie nadštandardných personálno-poradenských služieb v oblasti ľudských zdrojov. Poskytuje v krátkom čase spoľahlivé a kvalitné služby, výberom „správnych ľudí na správne miesta“. Obsadzuje množstvo pracovných pozícií, od tých najnižších až po top manažment. Naša komunikácia s partnermi a kandidátmi je samozrejme diskrétna. www.personalnyvyber.sk
ID: 3982889  Dátum zverejnenia: 31.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac