Strojník - výstavba vodovodný a kanalizačných sietí

HR Development Group s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohoda
1 120 - 1 370 EUR/mesiaczákladná zložka 1120,- €/mesiac, + mesačné odmeny a diéty do výšky 250,-€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne hľadáme kandidáta na pozíciu: Strojník.
Spoločnosť nášho klienta je súčasťou medzinárodne fungujúcej firemnej skupiny v oblasti stavebníctva, so stabilným finančným zázemím. Je charakteristická činnosťami od kompletného zasieťovania územia, cez výstavbu nových potrubných rozvodov, sanácie jestvujúcich potrubí, až po výstavbu aj tých najzložitejších technologických objektov.
Hľadá Strojníka:
• Vykonávanie zemných prác, bagrovanie
• Spolupráca so stavebnou čatou na realizovaných zákazkách
• Spolupráca pri opravách a rekonštrukcii vonkajších potrubných rozvodov
• Údržba a čistenie stroja
• Realizácia stavieb po celom území SR

• Pracovný pomer v silnej a stabilnej stavebnej spoločnosti
• Zaujímavú prácu s najvyspelejšími technológiami
• Zabezpečené a hradené ubytovanie
• Plne hradené diéty, hradené cestovné náklady
• Zaujímavý 13. plat, výška podľa výsledkou firmy

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný
životopis, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov, na doleuvedenú emailovú adresu. Váš profil nezasielame ďalej klientovi bez našej ďalšej komunikácie a Vášho súhlasu. Naša komunikácia je diskrétna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Strojník

Počet rokov praxe

1

• Osvedčenie pre prácu so strojmi na zemné práce kategórie 1 B a 1 C (pôvodne trieda 4 a 9)
• Zodpovednosť
• Časová flexibilita
• Spoľahlivosť
• Ochota cestovať (práca na týždňovky pondelky-piatky)
• Lojalita - obojstranná výhoda

Spoločnosť HR Development Group sa špecializuje na poskytovanie nadštandardných personálno-poradenských služieb v oblasti ľudských zdrojov. Poskytuje v krátkom čase spoľahlivé a kvalitné služby, výberom „správnych ľudí na správne miesta“. Obsadzuje množstvo pracovných pozícií, od tých najnižších až po top manažment. Naša komunikácia s partnermi a kandidátmi je samozrejme diskrétna.
ID: 3947408  Dátum zverejnenia: 31.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 120 EUR/mesiac