Manažérka obchodnej siete s multibrandovým oblečením

HR Development Group s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.7.2019 alebo Dohoda
1 500 - 2 500 EUR/mesiaczákladná zložka 1500,- €/mesiac, + mesačné odmeny 1000,- €/mesiac,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne hľadáme kandidátku na pozíciu: Manažérka obchodnej siete s multibrandovým oblečením spodného prádla.
Spoločnosť má na Slovensku viac ako 29 ročnú históriu a patrí medzi značky multibrandového oblečenia spodného prádla hlavne pre ženy, ktoré milujú pohodlie a krásu. Ďalším cieľom spoločnosti je vybudovanie obchodnej siete v Maďarsku (Budapešť).
Hľadá Manažérku, ktorá:
• Je zodpovedná za vybudovanie základnej obchodnej siete v Maďarsku
• Riadi podriadených pracovníkov, spolupracuje s majiteľom
• Podieľa sa na plnení obchodného plánu a jeho kontrole
• Kontroluje správne fungovanie predajní a pomáha pri odstraňovaní nedostatkov
• Motivuje, školí a zacvičuje pracovníkov s cieľom zvýšiť ukazovatele
• Rozvíja a realizuje nove nápady a riešenia na zvýšenie predaja
• Podieľa sa na prezentácii a rozvoji spoločnosti v Maďarsku
• Cestuje medzi SR a MR
• Centrála spoločnosti je v Nitre

• Flexibilita v rámci pracovného času
• Jasne špecifikovaná možnosť platového rastu
• Možnosť uskutočniť vlastný potenciál, nápady
• Neustály odborný a profesný rozvoj
• Firemné vozidlo aj na súkromné účely
• Služobný notebook a mobil aj na súkromné účely

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný
životopis, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov, na doleuvedenú emailovú adresu. Váš profil nezasielame ďalej klientovi bez našej ďalšej komunikácie a Vášho súhlasu. Naša komunikácia je diskrétna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Organizačné a riadiace schopnosti
• Komunikačné schopnosti
• Schopnosť permanentného sebavzdelávania
• Znalosť maďarského jazyka - povinná
• Ambicióznosť
• Lojalita - obojstranná výhoda
• Reprezentatívne vystupovanie
• Skúsenosti s vizuál merchandisingom a marketingom - (vítané)
• Skúsenosti s prácou s textilom - (vítané)

Spoločnosť HR Development Group sa špecializuje na poskytovanie nadštandardných personálno-poradenských služieb v oblasti ľudských zdrojov. Poskytuje v krátkom čase spoľahlivé a kvalitné služby, výberom „správnych ľudí na správne miesta“. Obsadzuje množstvo pracovných pozícií, od tých najnižších až po top manažment. Naša komunikácia s partnermi a kandidátmi je samozrejme diskrétna. www.personalnyvyber.sk
ID: 3681552  Dátum zverejnenia: 31.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiaczákladná zložka 1500,- €/mesiac, + mesačné odmeny 1000,- €/mesiac,