Operátor

HR Cooperation s.r.o.

A munkavégzés helye
Fülek
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
05.2024
Bérfeltételek (bruttó)
780 - 900 EUR/hónap

*HELY: SALGÓTARJÁN, Magyaroszág*

Termelési folyamatok zökkenőmentes működését biztosítása, valamint a gyártási célok megvalósítását a vállalat Gyártás, Termelés területén.

Feladatok:

  • A gyártási dokumentáció és műszaki rajzok alapján történő munkavégzés.
  • A minőségi előírásoknak és szabványoknak megfelelő termékek előállítása.
  • Részvétel a termelési folyamatok fejlesztésében és optimalizálásában.
  • A munkahely és a környezet tisztán tartása, a munkavédelmi és biztonsági előírások betartása.

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Céges étkező
  • Céges busz
  • Ingyen ebéd
  • jelenléti bónusz
  • 2 műszak 12 órás folyamatos munkarend (4 munkanap 4 pihenőnap ismétlődik)
  • műszakpótlékok
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • munkába járás támogatás vagy ingyenes céges buszjárat
  • ingyenes melegétkezés
  • túlórázási lehetőség, túlóra esetén 100%

Információk a kiválasztási folyamatról

Kérjük csatolja szlovák vagy magyar önéletrajzát.

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül

Képzési szak

gyártás

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Küszöbszint (B1)

Dinamikus cég vagyunk, fiatal és tapasztalt csapattal, amely a munkavállalók és a munkáltatók közötti hatékony és kölcsönösen előnyös együttműködés legjobb feltételeinek megteremtésére törekszik. Fontosnak tartjuk, hogy munkatársainkkal jó kapcsolatokat ápoljunk, akiket nagyra tartunk, de megköveteljük a becsületes és lelkiismeretes munkát. Igyekszünk a lehető legjobb munkakörülményeket megteremteni.
Sme dynamická spoločnosť s mladým a skúseným tímom, ktorá sa snaží vytvárať tie najlepšie podmienky pre efektívnu a obojstranne výhodnú spoluprácu medzi zamestnancami a zamestnávateľmi. Našou prioritou je udržiavať dobré vzťahy s našimi zamestnancami, ktorých si veľmi vážime. Vyžadujeme od nich poctivú a svedomitú prácu. Snažíme sa vytvárať čo najlepšie pracovné podmienky.

Kapcsolat

ID: 4817454  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/hónap