Reagujte bez životopisu

Pracuj v Seredi na živnosť ako picker / skladník 1300€ s dopravou zadarmo

HR Business, s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 - 8,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš u nás robiť?
  • budeš robiť manuálnu prácu v sklade - etiketovanie, triedenie, skenovanie, prebaľovanie a páskovanie materiálu
  • budeš pracovať s ručným paletovým vozíkom - preukaz na W1 NEPOTREBUJEŠ
  • príjem, kontrola, zaskladnenie a expedícia materiálu pomocou skladovacej manipulačnej techniky
  • práca v trojzmennej prevádzke

  • príjemné pracovné prostredie
  • vyššia odmena za nočnú zmenu
  • možnosť pracovať nadčas
  • doprava zabezpečená z viacerých smerov GA, HC, TT, SA ZADARMO

Informácie o výberovom konaní

Nástup IHNEĎ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistická platforma v Seredi je zameraná na portfólio služieb, ktoré zahŕňa skladovanie, manipuláciu, co-packing a colné služby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť
• chuť učiť sa
• dôslednosť a precíznosť
• manuálne zručný
• vytrvalosť

Hľadáte zamestnancov? Ste tu správne! Hľadáte zamestnanie?
Ste tu správne! Zavolajte na náš HOTLINE zvýhodnené telefónne číslo 0850 999 999
My sme HR Business, sme tu, aby sme Vám pomohli. Poskytujeme kompletnú starostlivosť klientom, ktorí hľadajú vynikajúcich zamestnancov. Nezabúdame na zamestnancov, ktorým poskytujeme kompletnú starostlivosť v nájdení vynikajúcich zamestnávateľov. Našou prácou je, aby ste Vy boli šťastní a spokojní. Spoločnosť bola založená v roku 2019 a je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Kontakt

ID: 4783459  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.