Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Sereď: Pracuj na živnosť ako skladník - operátor VZV a zarábaj až 1600€

HR Business, s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
9 - 9,5 EUR/hod.Uvedená odmena je pri práci na živnosť. 9€ základná odmena za hodinu + 0,50€/hod príplatok za nočnú zmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš u nás robiť:
• prijímať, kontrolovať, uskladňovať a expedovať materiál
• pracovať so skenerom
• jazdiť na vysokozdvižnom vozíku
  • pracuje sa na 8 hodinové zmeny, trojzmenná prevádzka alebo dvojzmenná prevádzka
  • práca je na živnosť

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • super kolektív
  • príplatok za nočnú zmenu

V prípade pokiaľ Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať a už teraz sa tešíme na Vaše životopisy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pôsobíme v logistike – jednej z kľúčových oblastí pre ekonomiku.
Spoločnosť pôsobí na 3 kontinentoch v 14 krajinách. V strednej Európe pôsobí v 4 krajinách: Poľsku, Českej republike, Slovensku a Maďarsku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • platný VZV preukaz - w1
  • manuálna zručnosť
  • chuť pracovať
  • samostatnosť
  • vytrvalosť

Hľadáte zamestnancov? Ste tu správne! Hľadáte zamestnanie?
Ste tu správne! Zavolajte na náš HOTLINE zvýhodnené telefónne číslo 0850 999 999
My sme HR Business, sme tu, aby sme Vám pomohli. Poskytujeme kompletnú starostlivosť klientom, ktorí hľadajú vynikajúcich zamestnancov. Nezabúdame na zamestnancov, ktorým poskytujeme kompletnú starostlivosť v nájdení vynikajúcich zamestnávateľov. Našou prácou je, aby ste Vy boli šťastní a spokojní. Spoločnosť bola založená v roku 2019 a je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexander Szabo
Tel.: +421850999999
E-mail: poslať životopis
ID: 4545099  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.