Reagujte bez životopisu

Vráble Pracuj ako Operátor výroby 1500€ + 300€ nástupný bonus s dopravou aj ubytovaním

HR Business, s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
8,5 - 9 EUR/hod.8,50€/hod základná odmena + 0,50€/hod dochádzkový a výkonnostný bonus nástupný bonus 300€ vyplatený po odpracovaní min. 3 mesiacoch a 100% dochádzke počas prvých mesiacov alebo po odpracovaní 450 hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš u nás robiť?
• do všetkého ťa zaškolíme
• budeš obsluhovať spoľahlivé a moderné stroje
• tvojou úlohou bude nakladať a vykladať plech/výlisok do lisovacieho alebo zváračského stroja
• pracovať budeš presne podľa pokynov a všetci budeme mať z teba radosť
• práca podľa inštrukcií a pod dohľadom majstra
• zabezpečíš plynulý chod výrobného procesu
• vďaka tebe budú automobily bezpečnejšie
• samozrejme je potrebné dodržiavať požiadavky kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia.
• pracovať budeš v 3 a 4 zmennej nepretržitej prevádzke tj. zmeny sú 8hod alebo 12hod podľa zaradenia a typu výroby

• Ak si z iného mesta, kraja alebo z inej krajiny už teraz sa na teba tešíme, od nás budeš mať zabezpečené ubytovanie s príspevkom 7,5€/noc
• stravovanie je možné aj priamo v závode
• zvozový autobus z lokalít: Nitra, Komárno, Hurbanovo, Marcelová, Strekov, Nové Zámky a + ďalších lokalít
• raz za rok príspevok na regeneráciu vo výške 100€
• možnosť v prípade záujmu pracovať na nadčas
• nástupný bonus 300€ vyplatený po odpracovaní min. 3 mesiacoch a 100% dochádzke počas prvých mesiacov alebo po odpracovaní 450 hod

Informácie o výberovom konaní

• Ubytovanie zabezpečené
• Doprava zabezpečená ZADARMO
• Nástup ihneď

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Zabezpečujeme výrobu v automobilovom priemysle, strojárskom priemysle, logistike a ďalších odvetviach pre našich klientov v celom regióne EU.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť
• chuť učiť sa
• dôslednosť a precíznosť
• manuálne zručný
• vytrvalosť

Hľadáte zamestnancov? Ste tu správne! Hľadáte zamestnanie?
Ste tu správne! Zavolajte na náš HOTLINE zvýhodnené telefónne číslo 0850 999 999
My sme HR Business, sme tu, aby sme Vám pomohli. Poskytujeme kompletnú starostlivosť klientom, ktorí hľadajú vynikajúcich zamestnancov. Nezabúdame na zamestnancov, ktorým poskytujeme kompletnú starostlivosť v nájdení vynikajúcich zamestnávateľov. Našou prácou je, aby ste Vy boli šťastní a spokojní. Spoločnosť bola založená v roku 2019 a je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Kontakt

ID: 4536113  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8,5 EUR/hod.