Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Nitra operátor VZV 1500€ + ubytovanie a doprava zadarmo

HR Business, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park I, Nitra
Termín nástupu
Ihneď
1 270 - 1 500 EUR/mesiacMzda spolu brutto 1270€ = 1100€ základná zložka mzdy + 143€ variabilná zložka mzdy + 27€ agentúrny bonus + príplatky podľa Zákonníka práce ➣ stravné lístky vo výške 6€/deň ( príspevok zo strany zamestnávateľa 4€/deň) ➣ 13. plat ➣ 2% z hrubej mzdy príspevok na 3. dôchodkový pilier (po skúšobnej dobe) ➣ 13% zo základnej mzdy - výkonnostný bonus už od druhého odpracovaného mesiaca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš u nás robiť?
Na obsadzovanú pozíciu je potrebná skúsenosť s prácou na VZV a platné osvedčenie na vedenie VZV ( možnosť rozšírenia alebo obnovenia).
➣ budeš zásobovať výrobné linky materiálom
➣ pracovať s bremenami

➣ 13. plat
➣ ubytovanie ZADARMO
➣ doprava ZADARMO
➣ nástupný príspevok až do výšky 100€
➣ 2% z hrubej mzdy príspevok na 3. dôchodkový pilier (po skúšobnej dobe)
➣ 13% zo základnej mzdy - výkonnostný bonus už od druhého odpracovaného mesiaca

Informácie o výberovom konaní

nástup IHNEĎ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 22 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 43,000 zamestnancov na celom svete.

Súčasťou nového výrobného závodu v Nitre sú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Našim zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

1

➣ manuálna zručnosť
➣ logické myslenie
➣ schopnosť pracovať v tíme
➣ chuť učiť sa a rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti

Hľadáte zamestnancov? Ste tu správne! Hľadáte zamestnanie?
Ste tu správne! Zavolajte na náš HOTLINE zvýhodnené telefónne číslo 0850 999 999
My sme HR Business, sme tu, aby sme Vám pomohli. Poskytujeme kompletnú starostlivosť klientom, ktorí hľadajú vynikajúcich zamestnancov. Nezabúdame na zamestnancov, ktorým poskytujeme kompletnú starostlivosť v nájdení vynikajúcich zamestnávateľov. Našou prácou je, aby ste Vy boli šťastní a spokojní. Spoločnosť bola založená v roku 2019 a je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Kontakt

ID: 4502666  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 270 EUR/mesiac