Koordinátor a Náborár 1200 EUR/mesiac + kvartálne odmeny

HR Business, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiacMzda sa skladá z 1000 EUR fix brutto/mesiac + mesačná variabilná zložka mzdy až do 200€ + kvartálne prémie a 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nábor nových zamestnancov
  • denná telefonická, osobná komunikácia s klientmi a kandidátmi o zamestnanie ako aj existujúcimi zamestnancami
  • riešenie administratívy a operatívy
  • zastrešovanie efektívneho a plynulého priebehu zákazky
  • budovanie vzťahov s klientmi na dennej báze
  • aktívne vyhľadávanie, inzerovanie a nábor nových pracovníkov
  • kontrola dochádzky a výkonov na pridelených projektoch
  • účasť na interných mítingoch a poskytovanie pravidelných reportov
  • prieskum trhu

  • práca z domu
  • služobný automobil (príp. súkromný a preplácanie nákladov a PHM podľa dohody pri pracovnom pohovore)
  • služobný telefón aj na súkromné účely
  • multisport karta
  • priateľskí a tímoví kolegovia
  • práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu
  • odborné znalosti a personálne know-how
  • možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
  • teambuildingy a firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte zamestnancov? Ste tu správne! Hľadáte zamestnanie?
Ste tu správne! Zavolajte na náš HOTLINE zvýhodnené telefónne číslo 0850 999 999
My sme HR Business, sme tu, aby sme Vám pomohli. Poskytujeme kompletnú starostlivosť klientom, ktorí hľadajú vynikajúcich zamestnancov. Nezabúdame na zamestnancov, ktorým poskytujeme kompletnú starostlivosť v nájdení vynikajúcich zamestnávateľov. Našou prácou je, aby ste Vy boli šťastní a spokojní. Spoločnosť bola založená v roku 2019 a je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Poskytujeme riešenia v oblasti personalistiky.
Sme personálnou spoločnosťou, ktorej cieľom je poskytovanie kvalitných služieb s individuálnym prístupom k klientom a uchádzačom o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • aktívny prístup
  • asertívne komunikačné zručnosti
  • ťah na bránku
  • hľadanie riešení
  • flexibilita
  • komunikačné zručnosti
  • práca s PC (word, excel, outlook),
  • skúsenosť na obdobnej pozícii sú výhodou
  • aktívny vodič motorového vozidla

My sme HR Business, sme tu, aby sme Vám pomohli. Poskytujeme kompletnú starostlivosť klientom, ktorí hľadajú vynikajúcich zamestnancov. Nezabúdame na zamestnancov, ktorým poskytujeme kompletnú starostlivosť v nájdení vynikajúcich zamestnávateľov. Našou prácou je, aby ste Vy boli šťastní a spokojní. Spoločnosť bola založená v roku 2019 a je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexander Szabo
Tel.: +421850999999
E-mail: poslať životopis
ID: 4401735  Dátum zverejnenia: 12.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac