Operátor do kmeňa - Sládkovičovo mzda 960-1300€ nástup ihneď ! Pozor posledné miesta!

HR Business, s.r.o.

Miesto práce
Veľkoúľanská cesta 1332, 925 21 Sládkovičovo
Termín nástupu
Ihneď
768,96 - 1 300 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je 768,96 brutto/ mesiac + variabilná zložka mzdy (štandard 15 %) + prémia za prítomnosť 80 EUR/mes. brutto + príplatky (nočná práca, sobota, nedeľa) + ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Tvojou náplňou práce bude obsluha výrobných strojov a zariadení na výrobu drôtov
  • Budeš viesť záznamy o výrobnom procese, kvalite, kvantite
  • Na výrobných zariadeniach budeš vykonávať jednoduché nastavenia a opravy
  • Budete pracovať v nepretržitej prevádzke, v 11,5 hodinových zmenách (ďeň - noc - voľno – voľno)
  • Práca nie je v takte a nejedná sa o automobilovú výrobu
  • Poskytneme dôkladné vstupné školenie pred samotným zaradením do výroby

Mzda je priemerne v rozsahu 960-1300€ brutto podľa zmennosti, triedy zaradenia a počtu odpracovaných hodín za daný kalendárny mesiac.

  • Obed len za 0,83€ + druhé jedlo
  • 13. a 14 plat sú u nás samozrejmosťou
  • Príspevok do III. piliera
  • Rozmýšľaš nad hypotékou alebo kúpou auta? Od nás dostaneš pravidelný mesačný príspevok
  • Čo ako sa pôjdeš ženiť/vydávať? Alebo budeš očakávať prírastok do rodiny? - Garantujeme Ti príspevok do výšky 250€
  • Taktiež Ti ponúkame príspevok na letný tábor pre deti do výšky 50€/na dieťa
  • 40€ až do 500€ odmena za odpracované roky
  • 24 hodinové poistné krytie – životné poistenie
  • Každý rok mzdové prehodnotenie
  • Kariérny rast + rôzne tréningy

Výberové konanie bude pozostávať z osobného rozhovoru a skúšky manuálnej zručnosti kandidátov. V prípade Vášho záujmu nám pošlite Váš životopis, môže byť napísaný aj ručne alebo nás neváhajte kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nástup je priamo do kmeňového stavu nášho klienta.
Jeden z najväčších výrobcov drôtu na svete kde sú zamestnanci inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami. Buď súčasťou výroby kde sa vyvíjajú špičkové riešenia drôtu do rôznych priemyselných odvetví.
Našim klientom zamestnávateľ s počtom viac ako 1500 zamestnancov.
Preto neváhaj a staň sa súčasťou týmu kde je na prvom mieste zamestnanec a jeho bezpečnosť pri práci.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• Hľadáme manuálne zručných kandidátov
• Strojárske a technické myslenie
• Zodpovedných a spoľahlivých
• Ochotných pracovať v stoji v štvorzmennej prevádzke: v nepretržitom režime 12 h prevádzka (denná 7:00 19:00 - nočná - 19:00 - 7:00 - voľno – voľno)
• Vstupný test: Čítať, písať, počítať, farbocit, logické myslenie

Hľadáte zamestnancov? Ste tu správne! Hľadáte zamestnanie?
Ste tu správne! Zavolajte na náš HOTLINE zvýhodnené telefónne číslo 0850 999 999
My sme HR Business, sme tu, aby sme Vám pomohli. Poskytujeme kompletnú starostlivosť klientom, ktorí hľadajú vynikajúcich zamestnancov. Nezabúdame na zamestnancov, ktorým poskytujeme kompletnú starostlivosť v nájdení vynikajúcich zamestnávateľov. Našou prácou je, aby ste Vy boli šťastní a spokojní. Spoločnosť bola založená v roku 2019 a je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexander Szabo
Tel.: +421850999999
E-mail: poslať životopis
ID: 3971713  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 768,96 EUR/mesiac