770 - 900 EUR

Operátor výroby 870€ s nástupom do kmeňa klienta

HR Business, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola kvality výrobkov a samokontrola podľa predpísaného postupu
- Vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy
- Asistovanie operátorom novozaradeným do GAP-u pri zaškoľovaní sa na štandardné pracovné postupy
- Podávanie návrhov na zlepšenie pracovných postupov a pracovísk a podieľanie sa na ich implementácii
- Informovanie GAP lídra so všetkými aktuálnymi a potenciálnymi problémami v procese výroby

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná zložka mzdy je 4,47€ brutto/ hod resp. 770 € / brutto mesiac + 100 € mesačný bonus + príplatky

Mzda je 770 € + 100 € mesačný bonus + mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce
- mesačný výkonnostný bonus
- dochádzkový bonus 100 €
- príplatok za prácu poobede 27 centov/hod.
- príplatok za nočnú prácu 1,20 €/hod.
- príspevok na dopravu 66 centov na deň
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier
- závodné stravovanie
- 13. plat
- nástupný bonus 30€ každý mesiac počas skúšobnej doby tj. spolu 90€ za tri mesiace
- ak privediete nového zamestnanca bonus za neho jednorázovo 50€

ZABEZPEČENÁ DOPRAVA, UBYTOVANIE alebo PRÍSPEVOK
Doprava zabezpečená zo smerov:
Tepličky-H.Otrokovce-D.Otrokovce-Merašice-D.Trhovište-Faurecia Hlohovec
Šalgočka-Dvorníky-Dvorníky časť Panónia-Bojničky-HC SNP - D.Sihoť - HC SAD-HC Dilongová-HC Hlohová-Faurecia
Pastuchov-Lukáčovce-Rišňovce-Sasinkovo-Kľačany-Faurecia Hlohovec

Výberové konanie bude pozostávať z osobného rozhovoru a skúšky manuálnej zručnosti kandidátov. V prípade Vášho záujmu nám pošlite Váš životopis, môže byť napísaný aj ručne alebo nás neváhajte kontaktovať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nástup je priamo do kmeňového stavu nášho klienta.
Jeden z najväčších výrobcov v automobilovom priemysle kde sú zamestnanci inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s revolúciou v priemysle - už teraz vedia predvídať budúcnosť, vyvíjajú špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ak chceš byť aj ty súčasťou tejto zmeny a vytvárať hodnoty pre budúcu čistejšiu a inteligentnejšiu dopravu, toto je to správne miesto.
Našim klientom zamestnávateľ s počtom viac ako 1000 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• Hľadáme manuálne zručných kandidátov
• Zodpovedných a spoľahlivých
• Ochotných pracovať v stoji v trojzmennej prevádzke: ranná, poobedná, nočná

Hľadáte zamestnancov? Ste tu správne!
Hľadáte zamestnanie? Ste tu správne!
My sme HR Business, sme tu, aby sme Vám pomohli.
Poskytujeme kompletnú starostlivosť klientom, ktorí hľadajú vynikajúcich zamestnancov.
Nezabúdame na zamestnancov, ktorým poskytujeme kompletnú starostlivosť v nájdení vynikajúcich zamestnávateľov.
Našou prácou je, aby ste Vy boli šťastní a spokojní.

BLAGOEVOVA 9
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Macko
Tel.: +421901799320
E-mail: poslať životopis
ID: 3783306   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy je 4,47€ brutto/ hod resp. 770 € / brutto mesiac + 100 € mesačný bonus + príplatky