Finanční ředitel - Srbsko

HR Advisors CZ s.r.o.

Místo práce
Srbsko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
4 000 - 5 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, kterým je významný evropský strojírenský výrobce, hledáme ambiciózní a iniciativní osobnost na pozici Finančního ředitele výrobní ho závodu v SRBSKU.

Klíčové činnosti

Finanční ředitel bude působit ve výrobní závodě v SRBSKU a bude mít na starosti komplexní finanční strategii tento výrobní závod

Bude zodpovědný za:

- Řízení finančního úseku společnosti (účetnictví, plánování, reporting)

- Řízení finančních toků společnosti

- Dohled nad daňovou a účetní problematikou

- Vytváření systému finančních analýz

- Spolupráci a komunikaci s auditory společnosti, s finančním úřadem, s bankami

- Nastavení a dodržování finančního plánu společnosti

- Včasné zpracování a vyhodnocení finančních ukazatelů a jejich pravidelný reporting s komentáři a návrhy na opatření

- Vedení týmu podřízených

- Úzkou spolupráci s ostatními členy TOP managementu společnosti

Požadavky

Ideální kandidát by měl mít:

- VŠ vzdělání ekonomického směru

- Praxi na pozici Finančního ředitele či Finančního manažera, zkušenosti z oblasti auditu výhodou

- Vynikající znalost účetní problematiky, znalost controllingových nástrojů, zkušenosti s řízením finančních toků společnosti

- Znalost daňové problematiky

- Zkušenost s vedením lidí alespoň 5let

- Odolnost vůči práci pod tlakem

- Zkušenosti s prací v ERP, finančními SW, vynikající znalost Excelu

- Angličtinu na úrovni advanced

- Analytické a koncepční myšlení, smysl pro detail a dotahování činností a projektů

- Ochota se relokovat, znalos prostřední Balkánu velkou výhodou

Nabízíme:

- Odměny a benefity odpovídající klíčové manažerské pozici

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4033943  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/měsíc