Obchodní ředitel

HR Advisors CZ s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 - 4 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti v oblasti vrcholového managementu a chtěli byste své zkušenosti uplatnit ve skupině strojírenských společnosti? Máte vysokou školu ideálně technického směru? Jste zvyklí komunikovat v angličtině? Výborně! Neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes!

Strojírenský holding hledá kolegu/kolegyni na pozici:

OBCHODNÍ ŘEDITEL– STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce:

  • Řízení obchodních oddělení jednotlivých společností– plánování, realizace strategií a cílů; plánování a řízení prodeje; optimalizace a zefektivnění obchodních procesů divize; odpovědnost za hospodářský výsledek; vyhledávání obchodních příležitostí a dalšího rozvoje
  • Vedení týmu obchodníků
  • Řízení, rozvoj, hodnocení výkonu a motivace zaměstnanců
  • Komunikace a udržování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky a rozvoj nových obchodních partnerství
  • Reprezentace společnosti na mezinárodních společenských událostech

Požadujeme:

  • Zkušenosti a všeobecný přehled z oblasti strojírenství podmínkou, zkušenosti z oblasti zakázkového strojírenství velkou výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • Prokazatelné zkušenosti s rozvojem obchodu na zahraničních trzích podmínkou
  • Pokročilou znalost anglického jazyka podmínkou
  • Schopnost řešit problémy, rozhodnout se a vyhodnotit priority, řídit změny
  • Aktivní přístup k sebevzdělávání, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a loajalitu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4013700  Dátum zverejnenia: 21.12.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc