Špeditér, disponent

HPS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Černík
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacPresné platové podmienky sa dojednajú pri osobnom pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho novovzniknutého kolektívu hľadáme spolupracovníkov na pozíciu špeditér, disponent.

Sme rozvíjajúca sa dopravno-špedičná firma s vlastným vozovým parkom, s novými modernými vozidlami v plnej výbave značky Volvo. Máme slovenských aj zahraničných zákazníkov, ktorým ponúkame logistické riešenia tak aby im vyhovovali.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• samostatné a flexibilné zabezpečovanie služieb medzinárodnej kamiónovej prepravy na
základe požiadaviek zákazníkov
• kalkulácie a cenotvorba prepráv
• komunikácia s existujúcimi s dopravcami a zákazníkmi
• aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, práca s databázami dopravcov a špedičných spoločností

• novovznikajúci dynamický kolektív
• zodpovedajúce finančné ohodnotenie podľa výkonu
• možnosť kariérneho i osobnostného rastu
• príjemné pracovné prostredie
• stravovanie podľa výberu v areáli spoločnosti

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis na nižšie uvedenú mailovú adresu. Kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky pre daný výkon práce, pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

• komunikatívnosť, flexibilita, ochota učiť sa a rásť
• všeobecný prehľad v oblasti dopravy
• samostatnosť pri výkone
• orientácia na tímový výsledok
• dobrá znalosť v trasovaní - orientácia v mapách
• aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou

Dopravno - špedičná spoločnosť zameraná na prepravu a rozvoz tovaru v rámci EÚ novými súpravami.
ID: 3687676  Dátum zverejnenia: 17.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac