Technik údržby

HPM HEAT SK, s.r.o.

Miesto práce
Naftárska 1413, Gbely
Termín nástupu
ihneď
1 259 - 1 473 EUR/mesiacK mzde sa vypláca pohyblivý príplatok vo výške 132 - 211 Euro. Mzda je stanovená na základe predchádzajúcich skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická pomoc odd. údržby: dopyt a špecifikácia náhradných dielov, nákup náhradných dielov, komunikácia s dodávateľmi, podpora pri analýze problémov a príčin porúch, spolupráca na tvorbe plánov preventívnej a prediktívnej údržby, vytváranie pracovných postupov pre údržbu.
- spolupráca na investičných projektoch
- participovanie pri inštalácii nových zariadení a ich zavedení do prevádzky

- kontinuálne interné a externé vzdelávanie
- ročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
- zabezpečený pitný režim a strava zdarma

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list. Pri všetkých dokumentoch uvádzajte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti veľkou výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôslednosť, spoľahlivosť, časová flexibilita, schopnosť analyzovať a správne riešiť problémy, schopnosť pracovať v tíme.
Čítanie výkresovej dokumentácie - výhodou

Tepelné a chemicko-tepelné spracovanie kovov - zákazková kaliareň
ID: 4577446  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 259 EUR/mesiac