Údržbár

HPM HEAT SK, s.r.o.

Miesto práce
HPM Heat SK s.r.o., Naftárska, Gbely
Termín nástupu
ihneď
1 010 - 1 260 EUR/mesiacK mzde sa vypláca aj pohyblivý príplatok od 87 EURO do 180 EURO.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelná kontrola strojov a zariadení
- preventívna údržba zariadení podľa plánu
- znižovanie výskytov porúch (predikcia porúch)
- pohotovostná služba
- údržba budov a areálu

- mzda až 1 440 EURO hrubého (vrátanie pohyblivého príplatku)
- pohotovostné vozidlo a telefón
- príspevok za dochádzku
- pravidelný platový rast

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu a budú prizvaní na výberové konanie. Všetkým ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a veríme, že nám zanecháte svoju priazeň aj pri iných pracovných ponukách. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojný zámočník, údržbár, elektrotechnik, elektromechanik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti veľkou výhodou

- vzdelanie a pracovné skúsenosti v oblasti elektrotechniky veľkou výhodou
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike § 21, § 22 veľkou výhodou
- vodičský preukaz skupiny "B"
- manuálna zručnosť a pečlivosť
- operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek
- dôslednosť a spoľahlivosť
- časová flexibilita - pohotovostná služba

Tepelné a chemicko-tepelné spracovanie kovov - zákazková kaliareň
ID: 4388109  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 010 EUR/mesiac