Sanitárka/sanitár

HPL spol. s r.o.

Miesto práce
Galvaniho 17/C, Bratislava
Termín nástupu
15.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HPL spol.s r o. prijme na voľné pracovné miesto v Bratislave pracovníka na pozíciu sanitár/sanitárka.
Náplň práce: práca v cytologickom a bioptickom laboratóriu, práca s biologickými tkanivami, evidencia sprievodných listov k vyšetreniam, ich triedenie a archivácia, distribúcia výsledkových listov, umývanie a dezinfekcia laboratórneho skla a pomôcok, ostatné pomocné práce v laboratóriu.

Ponúkame dobré platové podmienky.

Ponúkame pracovnú pozíciu v mladom, dynamickom kolektíve, v dobre fungujúcej spoločnosti, ktorá má stabilné postavenie v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení,

Záujemci o prácu prosím pošlite svoj životopis na mail uvedený v ponuke práce.

Všetkým záujemcom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybratých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke laboratóriá

Požadujeme precíznu a spoľahlivú prácu, bezproblémovú komunikáciu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 418992  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou